Агенція регіонального розвитку "Прибужжя".

Дата: 17.06.2021 15:33

У Володимирі офіційно відкрили Агенцію регіонального розвитку "Прибужжя".Це організація, яка поставила собі завдання попрацювати задля розвитку Володимира і Нововолинська і 17 громад в цілому, які звуться регіоном Прибужжя.

Виконавчий директор Агенції регіонального розвитку «Прибужжя» Олена Кандиба розповіла, що в Агенції будуть проводитися тренінги, навчання, семінари, зустрічі, запрошуватимуть спікерів.

«Створена база дозволяє проводити конференції не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівнів. Це відкритий простір – місце, куди може прийти кожен житель Прибужжя, як у коворкінг-центр просто попрацювати, чи прийти зі своєю ідеєю, щоб отримати підтримку, супровід, допомогу в її реалізації. Наше завдання – розвиток громадянського суспільства, допомога вже існуючим громадським організаціям і підтримка ініціатив, які тільки народжуються».