Святковий концерт в с. Білин

Дата: 27.06.2021 06:19

26 червня в приміщенні Будинку культури села Білин відбувся централізований тематичний захід присвячений 25-й річниці з Дня прийняття Конституції України та Дню молоді. У святковому концерті взяли участь творчі колективи Оваднівської громади: вокальний колектив "Калинонька" та чоловічий квартет "Хлопці із села" Будинку культури села Овадне (керівник Світлана Бакун), народний аматорський вокальний ансамбль "Мелодія" клубу села Верба (керівник Наталія Шамріцька), вокальний колектив "Білиняночка" Будинку культури села Білин (керівник Наталія Дідур), фольклорний колектив "Калинонька" Будинку культури села Свійчів (керівник Наталія Петровська); пісні у сольному виконанні подарували глядачам Дмитро Харса, Надія Васенько та Наталія Шамріцька. Доброзичлива атмосфера, позитивний настрій та щире слово панували в залі впродовж усього заходу. Дякую творчим колективам за їх працю і горіння, дякую глядачам за гостинність і аплодисменти, дякую сільському голові Сергію Панасевичу за повсякчасну підтримку творчих проєктів і тісну співпрацю із працівниками культури. Бажаю процвітання Україні, нашій громаді і достатку в кожну оселю. А всім нам бажаю здоров'я, любові і Божої опіки.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.