Про  порядок денний сьомої сесії  Оваднівської сільської ради  восьмого  скликання

Дата: 05.07.2021 15:21

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІ сесія VIII скликання

23.06.2021

№7/1

Про  порядок денний сьомої сесії

Оваднівської сільської ради

восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду  на сьомій сесії Оваднівської сільської ради  восьмого  скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного сьомої сесії сільської ради восьмого  скликання.

Інформує: сільський голова Панасевич Сергій Степанович.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради №2/34 від 22.12.2020 «Про бюджет  сільської територіальної громади на 2021 рік» та внесеними змінами від 10.02.2021 № 3/2, від 10.03.2021 №4/4, від 13.04.2021 №5/9, від 28.05.2021 №6/4.

Інформує: Луцюк  Олександр Вікторович начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради.

3. Про затвердження розпоряджень, сільського голови виданих, у міжсесійний період.

Інформує: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

4. Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються БК с. Овлочин.

5.Про внесення змін до договорів оренди землі ТзОВ «Прогрес»

6. Про  внесення змін до договорів оренди землі ФГ «Західний Буг»

7. Про  внесення змін до договорів оренди землі ТзОВ «Волинь-Агро»

8 . Про  внесення змін до договорів оренди землі ТзОВ «Волинь-Агро» Інформує: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (часток (паїв)) в натурі (на місцевості)

10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність

11. Про надання дозволу на  розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок у власність, в оренду.

12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та передачу їх  у власність та оренду.

13. Про  внесення змін до договорів оренди землі ТзОВ  «Прогрес»

Інформує: сільський голова Панасевич Сергій Степанович.

Голова                                                                          Сергій  ПАНАСЕВИЧ