Профілактичні заходи поліції під умовною назвою «Мак»

Дата: 05.07.2021 20:49

Поліцейський офіцер громади Оваднівської_ТГ за три дні виявив понад 100 кущів  маку на присадибних ділянках громадян.

30 червня, перебуваючи по робочих питаннях в селі Замости  поліцейський в місцевої мешканки виявив 30 кущів снотворного маку.

1 липняпід час патрулювання, поліцейський офіцер Оваднівської громади виявив на присадибній ділянці  43-річної жительки села Ліски 20 кущів дикорослого маку.

2 липня на присадибній ділянці 73-річної мешканки села Галинівкана ,в рамках профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», офіцер громади виявив півсотні кущів маку.

На власників цих земельних ділянок було складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 106-1 КУпАП, оскільки останні не вжили своєчасно заходів щодо знищення кущів маку. Фото без описуФото без опису