Міні-ярмарка вакансій

Дата: 19.07.2021 16:21

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Це один з найдієвіших способів надання допомоги у пошуку підходящої роботи безробітним, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

16 липня 2021 року у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели такий захід на замовлення приватного підприємця Яковлєва Ігоря Юрійовича для укомплектування вакансії кухар. На міні-ярмарок вакансій запросили 5 безробітних осіб, які зацікавились пропозицією роботодавця.

Під час заходу із претендентами на вакантну посаду було проведено індивідуальні консультації. Шукачі роботи мали можливість з'ясувати детальну інформацію щодо виконуваної роботи, режиму і оплати праці та іншу інформацію, пов’язану з працевлаштуванням.

В результаті спілкування 3 безробітних особи отримали направлення на співбесіду.