Дата: 26.07.2021 11:40

25 липня в Будинку культури с. Красностав відбувся святковий концерт з нагоди 30-річчя творчої діяльності народного аматорського фольклорного колективу "Джерело" (керівник Любов Гудим). У виконанні ювілярів пролунали чудові українські пісні, представлений глядачам обряд "Заміс короваю". Привітати "Джерело" із таким гарним ювілеєм приїхав фольклорний колектив "Горлиця" Володимир-Волинського КМЦ, який подарував іменинникам і глядачам дзвінкі пісні і хвилини гумору. Вітання від голови райдержадміністрації Юрія Лобача та районної ради Віктора Хиця привіз заступник голови райдержадміністрації Віктор Фіщук. Із ювілейною датою привітали фольклорний колектив і голова Оваднівської сільської територіальної громади Панасевич Сергій Степанович, староста Красноставського старостинського округу Бондарук Жанна Григорівна, провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Шамріцька Наталія Миколаївна.

Летять роки, але пісня не дозволяє нам старіти. Тож, бажаю народному аматорському фольклорному колективу "ДЖЕРЕЛО" нести людям мудрість народних звичаїв та обрядів, дарувати насолоду від української народної пісні ще багато-багато літ і, обовязково, зустріти 50-річний ювілей.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.