Фермерське господарство в Оваднівській громаді незаконно розорало сіножаті

Дата: 27.07.2021 15:38

Фермерське господарство на території Оваднівської ТГ взяло в оренду 50 гектарів сіножатей, розорало їх та використовує як ріллю.

Прокуратура вимагатиме в суді повернути землю в комунальну власність, інформує пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Володимир-Волинська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області з трьома позовними заявами в інтересах держави в особі Оваднівської сільської ради, аби розірвати договори оренди й зобов’язати фермерське господарство повернути у комунальну власність земельні ділянки площею понад 50 гектарів.

Прокурори з'ясували, що у 2015 році господарство взяло в оренду сіножаті, розорало їх та використовує як ріллю, сплачуючи орендну плату втричі меншу, ніж належить за законом.

Наразі землі засіяні соняшником та кукурудзою.

Таким чином, використовуючи земельні ділянки не за цільовим призначенням, орендар порушив вимоги земельного законодавства та умови договорів оренди.

Прокурори у суді вимагатимуть розірвання цих договорів і повернення землі власнику.