01 серпня. Наші на Вовчаку та у Володимирі.

Дата: 02.08.2021 20:38

01 серпня 2021 року творчі колективи Оваднівської громада мали насичений день та плідно попрацювали. Цього дня відбувалися важливі для наших краян заходи - в урочищі Вовчак відбувся обласний фестиваль повстанської пісні "Вовчак - Волинська Січ", а м. Володимир-Волинський вітав у себе гостей на святкуванні Дня міста. У цих заходах взяли участь колективи нашої громади: народний аматорський фольклорний колектив "Джерело" БК с. Красностав (керівник Любов Гудим), народний аматорський вокальний ансамбль "Мелодія" клубу с. Верба (керівник Наталія Шамріцька), народний аматорський фольклорний колектив "Ягоденські свояки" клубу с. Ягідне (керіник Олена Поліщук) та фольклорний колектив "Калинонька" БК с. Свійчів (керівник Наталія Петровська) представляли пісні патріотичної тематики на обласному фестивалі в урочищі Вовчак; вокальний колектив "Сузір'я" клубу с. Верба (керівник Світлана Сульжук) дарував глядачам пісні у своєму виконанні на святі міста Володимра-Волинського.

Всім колективам і їх керівникам дякую за працю, зичу творчого натхнення та нових цікавих зустрічей.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.