Малозабезпеченим сім’ям виділили по 2000 грн на кожну дитину для підготовки до школи

Дата: 05.08.2021 11:58

Кабінет міністрів України ухвалив 4 серпня постанову про виплату по 2000 грн дітям шкільного віку з багатодітних малозабезпечених сімей. Додаткові виплати отримають 145 тисяч дітей, загальний обсяг фінансування програми – 290 млн грн. Про це  у своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Родини отримають гроші вже в серпні, заявив прем'єр. «Ці виплати допоможуть сім'ям зібрати дітей до школи і купити необхідні речі», – наголосив він.

Згідно з проектом постанови, одноразову грошову допомогу надаватимуть на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи. Її призначатимуть у розмірі 2000 грн на кожну дитину з такої родини, яка станом на 1 серпня 2021 року досягла віку 6 – 17 років (включно).

Нарахування відбуватиметься без участі батьків, подання додаткових заяв не передбачене. Виплату допомоги здійснять управління праці та соцзахисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги.

У подальшому ці гроші не враховуватимуть при призначенні інших соцвиплат та субсидії.