Концерт в Овлочині

Дата: 09.08.2021 15:10

08 серпня 2021 року, в Будинку культури села Овлочин відбувся централізований культурно-масовий захід присвячений 30-ій річниці Незалежності України.

Глядачі мали змогу насолодитися піснями у виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Ягоденські свояки» клубу с. Ягідне (керівник Олена Поліщук), народного аматорського вокального ансамблю «Мелодія» клубу с. Верба (керівник Наталія Шамріцька), вокального колективу «Сузір’я» клубу с. Верба (керівник Світлана Сульжук), вокального колективу «Білиняночка» БК с. Білин (керівник Наталія Дідур), Наталії Шамріцької, Надії Васенько, Юрія Сочина, юної співачки із с. Овлочин Юлії Панібраць, сімейного дуету Світлани Сульжук та Ірини Глусь, сімейного дуету Юрія та Ольги Сочин. Вірш «Незалежна та єдина» для односельчан продекламувала Каріночка Дмитрук, а хвилини сміху та гумору подарували присутнім учасники молодіжного драматичного гуртка БК с. Овлочин: Назар Гут, Дарина Троць, Дмитро Кальчик, Максим Павлюк, Наталія Масюта, Роман Тарасюк. Програму святкової зустрічі вели директорка Будинку культури с. Овлочин Ольга Дмитрук та художній керівник цього ж закладу Надія Карачун.

Дякую овлочинцям за гостинність, а всім аматорам сцени закладів культури Оваднівської громади за плідну працю. Бажаю всім нам мирного неба над головою, рідної землі під ногами і волі та процвітання нашій незалежній Україні.

З Днем Незалежності, моя Україно!

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.