Прийом громадян сільським головою в Гайківському СО

Дата: 13.08.2021 15:01

Згідно графіку прийому громадян 13 серпня Оваднівський сільський голова  Панасевич С.С. спільно із заступником сільського голови Юриком І.М. та поліцейським офіцером громади Коколюком  А.І. провів в селах Гайківського старостинського округу черговий виїзний прийом громадян з особистих питань. В селі Ягідне людей турбувало  збереження громадського пасовища , виділення додаткових ділянок для ведення особистого селянського господарства,проведення антиковідної вакцинації, збої в роботі вуличного освітлення.  За результатами звернень розпочато перевірку по факту самовільного використання земельної ділянки  жителем цього села.

Жителі села Замости просили сільського голову вирішити такі питання:

• проведення кабельного Інтернету в село;
  • відновлення рейсу автобуса хоча б один раз на тиждень;
  • нерегулярне вивезення комунальним господарством побутового  сміття;
  • незадовільний благоустрій садиби, де функціонує незареєстрований центр для алкозалежних громадян;
  • проведення грейдерування  доріг .

Жодне зі звернень не залишиться без уваги, всі питання будуть відпрацьовані та передані працівникам відповідних виконавчих органів та структурних підрозділів.

Дякуємо всім жителям старостинського округу, хто прийшов на зустріч, за їх активну громадську позицію!