Перевірте свій рівень української: Мінкульт запустив сайт для вивчення мови

Дата: 20.08.2021 21:01

В Україні запустили національну онлайн-систему тестування, де можна перевірити рівень володіння українською мовою та вивчити її.

Сайт створило Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, повідомив очільник МКІП Олександр Ткаченко.

"Сайт передбачає максимальну залученість користувача у процес: без монотонності, з "розумним" підходом.

Продовжуємо нашу лагідну українізацію. Аби люди дійсно перейшли на українську і спілкувалися нею постійно – у них мають бути можливості і бажання", – пише Олександр Ткаченко.

Також доступні 15 уроків, де мову можна вивчати за допомогою відео, аудіо, письмових завдань на визначення помилок тощо.

Складність питань у програмі регулюється індивідуально, залежно від попередніх відповідей.

Щоб розпочати тестування, треба зареєструватися. Утім, сайт доволі повільно працює.

Обирати правильні відповіді треба, перетягуючи відповідні слова на місце знаків питання.

Міністр також зазначив, що наразі у Мінкульті працюють над мобільною версією програми.