Про  порядок денний першого пленарного засідання восьмої сесії  сільської ради  восьмого  скликання

Дата: 25.08.2021 10:49

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІI сесія VIII скликання

27.07.2021

№8/1

Про  порядок денний першого пленарного засідання

восьмої сесії  сільської ради

восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду  на восьмій сесії Оваднівської сільської ради  восьмого  скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного першого пленарного засідання восьмої сесії сільської ради восьмого  скликання.

Інформує: сільський голова Панасевич Сергій Степанович.

2. Про затвердження звіту виконання сільського бюджету  за перше півріччя 2021 року.

Інформує: Луцюк  Олександр Вікторович начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного  розвитку  сіл  Оваднівської сільської ради за перше півріччя 2021року.

Інформує: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

4. Про затвердження розпоряджень, сільського голови виданих, у міжсесійний період.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради №2/34 від 22.12.2020 «Про бюджет  сільської територіальної громади на 2021 рік» та внесеними змінами від 10.02.2021 № 3/2, від 10.03.2021 №4/4, від 13.04.2021 №5/9, від 28.05.2021 №6/4., 23.06.2021 №7/2

6. Про затвердження структури виконавчих органів Оваднівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

7. Про створення юридичної особи – гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської  сільської ради та затвердження Положення про гуманітарний відділ виконавчого комітету  Оваднівської  сільської ради

8. Про створення централізованої бухгалтерії гуманітарного відділу виконавчого комітету  Оваднівської сільської ради.

9. Про внесення змін до рішення сільської ради «Про передачу в оренду земельних ділянок» № 53-31/21 від 20.10.2020.

10.Щодо негайного ветування закону №5153 про добровільне декларування активів фізичних осіб.

діяльності виконавчих органів.

11.Щодо вилучення із законопроєкту №5600 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень норми про зниження з 2 гектарів до 0,5 гектара земельної площі, дохід від продажу врожаю з якої не оподатковується.

діяльності виконавчих органів.

12. Щодо запровадження мораторію на зростання вартості природного газу та електроенергії.

діяльності виконавчих органів.

13. Про створення комунального некомерційного підприємства «Оваднівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.

Інформує: сільський голова Панасевич Сергій Степанович.

Голова                                                        Сергій ПАНАСЕВИЧ