З Днем знань, моя громадо! З днем знань, моя Україно!

Дата: 01.09.2021 13:11

Ось і попрощалося з нами дзвінкоголосе літечко та завітала барвиста осінь, а з нею, традиційно – Першовересень, День знань.

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя, для кожного з нас – це символ нових перспектив і можливостей.

Тож, вітаю вчителів, учнів шкіл Оваднівської громади та їх батьків із початком нового навчального року!

Бажаю вчителям міцного здоров’я, мудрості, виваженості, терпіння, поваги від вихованців та їх батьків. Будьте для свого учня наставником і другом, адже саме вчитель значною мірою формує світогляд майбутнього громадянина держави.

Першокласникам, які вперше переступлять шкільний поріг і для яких 1 вересня найбільш хвилюючий день, побажаю - нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Випускникам, для яких дзвінок на Перший урок в стінах рідної школи продзвенить востаннє, бажаю зосередитися і правильно визначитися із метою, аби до кінця навчального року бути готовими зустрітися із новими вершинами у вже самостійному виборі. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Батькам теж бажаю міцного здоров’я, бажаю бути повсякчасними порадниками і підтримкою своїм дітям. Адже, в сьогоднішній швидкоплинний вік технологій, нашим дітям без надійного плеча своїх батьків буває важко. Допомагайте їм подолати труднощі в навчанні і зігрівайте їх своєю любов’ю.

З Днем знань, моя громадо! З днем знань, моя Україно!

З повагою сільський голова Сергій Панасевич.