Новини з гімназії села Сусваль

Дата: 02.09.2021 18:18

Першовересень - це день, який починає новий етап у житті кожної дитини. Нинішнього першого вересня наші школярі розпочали навчання у новому навчальному закладі, а саме "Гімназії с.Сусваль". Урочисто свято Знань відкрила директор закладу Євгенія Саганюк, яка привітала школярів, батьків, гостей із початком навчального року. Одночасно подякувала усім, хто причетний до підготовки закладу освіти до роботи у наступному навчальному періоді. Особливу вдячність висловила голові Оваднівської сільської ради Панасевичу С.С. і його заступнику Юрику І.М., будівельникам на чолі з їх бригадиром Ковалем А.В.; спонсорам: голові ТзОВ "Прогрес" Вітруку А.О., голові фермерського господарства "АІС-АГРО" Антощаку І.С. З особливою теплотою вдячності висловилась директорка про постійного спонсора навчального закладу, почесного члена шкільної родини, без якого не обходиться жодна добра справа, Юнака М.П. Побажала, щоб Господь повертав силу і здоров'я, дарував достаток усім, кому не байдужий добробут школярів.