«Урок з поліцейським»

Дата: 09.09.2021 19:36

9 вересня поліцейський офіцер #Оваднівської_ТГ Андрій Коколюк разом з ювенальми поліцейськими Володимир-Волинського РВП завітали до Оваднівського професійного ліцею.

З учнями 1 курсу ліцею  було проведено «Урок з поліцейським»

Інспектори сектору ювенальної превенції та поліцейський офіцер громади поспілкувалися із учнями на теми безпечної поведінки.

Зокрема, правоохоронці нагадали дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху, пояснили, як правильно переходити проїзну частину дороги, користуючись пішохідними переходами та орієнтуючись на сигнали світлофора.

Крім того, поліцейські торкнулися теми безпечної поведінки в мережі Інтернет, розповіли, що робити дитині, яка є жертвою булінгу, а також розповіли про правила спілкування з незнайомцями на вулиці чи в соцмережах.

Поліцейські Волині постійно проводять зустрічі з вихованцями навчальних закладів, аби діти почувалися у безпеці.