Дата: 11.10.2021 16:40

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IX сесія VIII скликання

10.09.2021                                       с. Овадне                                                   №9/12

Про передачу комунального майна

Оваднівської сільської територіальної громади в

оперативне управління КП «Оваднівський ЦПМД»

Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району

Волинської області

Керуючись пп.29, 31 п.1 ст.26, ст.ст.29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 133, 137 Господарського кодексу України, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджене наказом Міністерства фінансів України від 879 від 02.09.2014р,  відповідно до рішення Оваднівської сільської ради №8/13 від 27 липня 2021 року  «Про створення комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області», з метою забезпечення ефективності використання комунального майна Оваднівської сільської територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати з 10 вересня 2021 року Комунальному підприємству «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області в оперативне управління майно, що належить Оваднівській сільській територіальній громаді Володимир-Волинського району Волинської області відповідно до додатку №1.

2. Доручити Оваднівському сільському голові Панасевичу С.С. утворити комісію з приймання – передачі основних засобів з балансу Оваднівської сільської ради в оперативне управління КП «Оваднівський центр первинної медичної допомоги».

3. Комісії здійснити приймання–передачу в оперативне управління майна, відповідно до норм чинного законодавства.

4. Генеральному директору КН«Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Іванюку С.П.:

4.1 Прийняти на баланс КП «Оваднівський ЦПМД» майно, зазначене в додатку № 1 даного рішення.

4.2 Забезпечити контроль за наявністю та рухом майна, яке знаходиться на балансі КП «Оваднівський ЦПМД» .

4.3 Забезпечити дотримання бюджетного законодавства, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.

4.4 Забезпечити контроль за наявністю та рухом майна, використання матеріальних активів відповідно до затверджених нормативів та чинного законодавства України.

5. Рішення Оваднівської сільської ради № 27-5/23 від 06.03.2018 року «Про надання в оперативне управління майна амбулаторії та фельдшерсько-акушерських пунктів, які перебувають у комунальній власності Оваднівської сільської ради», вважати такими, що втрачають чинність з 10 вересня 2021року.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                       Сергій ПАНАСЕВИЧ