Вітаємо із Днем захисників і захисниць України!
14 жовтня Україна відзначає три славні свята - День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.
Це свято мужності, самовідданості й благородства, свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, відвагу і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди свята вітаю усіх, хто має високе звання захисника та захисниці України!
Шлю сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам, батькам і матерям та зичу міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!
Знаю – ми обов’язково переможемо, бо в нас є герої, що захищають рідну землю і виборюють мирне майбутнє для наших дітей. Молимось за вас, воїни України!
З повагою сільський голова Сергій Панасевич.