ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

Дата: 31.12.2021 09:25

Дорогі земляки, жителі Оваднівської громади!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!

Рік, що відходить у минуле, був водночас складним і визначальним для нас.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він  подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. В цьому році було багато випробувань, можливо й помилок, але, разом з тим, ми втілили в життя багато задумів, досягли хороших результатів у всіх сферах діяльності нашої громади.

У переддень Нового 2022 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним; що кожен з нас втілить задумане в життя; що наша Україна, нарешті, отримає довгоочікуваний мир. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

З найкращими вітаннями,

сільський  голова Сергій Панасевич.