Оваднівська сільська територіальна громада прощається із Юрієм Глухом, який загинув у бою з російськими окупантами, захищаючи південно-східні рубежі України.

Дата: 18.03.2022 10:08

Сьогодні Оваднівська громада у жалобі.

Із невимовним жалем і скорботою ми кажемо «Вічна пам'ять» молодому воїну Юрію Юрійовичу Глуху (06 травня 2000 року народження), який загинув у бою з російськими окупантами, захищаючи південно-східні рубежі України.

Юрія пам’ятають як доброго сина,  надійного друга, хорошого господаря, люблячого чоловіка. Його загибель стала непоправною втратою для сім’ї і великою скорботою для громади. У полеглого героя залишилися батьки, сестри та молода дружина.

Жителі Оваднівської сільської територіальної громади та сільський голова Сергій Панасевич висловлюють щирі співчуття всій родині полеглого героя. Хай Господь оселить Юрія у своїх небесних оселях. Царство йому небесне та вічний спокій.