До Великодня: майстер-класи для школярів

Наче кругла паска,
Мов писанка,
Розквітне вся земля…

Чудової весняної пори особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрасити власну домівку.

Школярі нашої громади, а  також діти з сімей, які внаслідок воєнних дій вимушено покинули свої домівки та тимчасово проживають на території нашої громади, мали  можливість виявити свій творчий потенціал у великодніх рукотворах!

18 квітня у закладі дошкільної освіти села Овадне  працівниками відділів сільської ради було проведено серію майстер класів «Великодній передзвін».

Перед початком роботи короткий, але змістовний екскурс у традиції святкування Світлого Воскресіння Господнього провела Наталія Шамріцька, провідний спеціаліст гуманітарного відділу Оваднівської сільської ради.

Майстер-класи, до яких запросили долучитись дітей, надали можливість власноруч створити чудові вироби до головного християнського свята: це і оздоблення імбирних пряників з Юлією Фесік, майстринею кондитерської справи, і розписування писанок з Ольгою Гливою, адміністратором відділу ЦНАП, оздоблення яєць різноманітними крупами, та створення великодніх кошиків з Іриною Макушинською, начальником служби у справах дітей, і прикрашання великоднього дерева та виготовлення  текстильного зайчика-мотанки з Оленою Кобилінською, провідним спеціалістом гуманітарного відділу Оваднівської сільської ради.

Разом із хорошим настроєм, ці поробки наповнили душі дітей чистою, світлою, радісною атмосферою.

Великодні сувеніри будуть зібрані у виставку в приміщенні сільської ради.