Рішення №17/1 від 15.04.2022 "Про порядок деннийсімнадцятоїсесії Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання"

Дата: 09.06.2022 12:39

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVIIсесіяVIIIскликання

15.04.2022                                       с. Овадне                          № 17/1

Про порядок деннийсімнадцятоїсесії

Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на сімнадцятій сесіїОваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1.Про затвердження порядку денного сімнадцятої  сесії восьмого  скликання.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

2. Про затвердження звіту«Про виконання бюджету Оваднівської   сільськоїтериторіальної громади за перший квартал 2022 року».

Доповідає: Луцюк Олександр Вікторович начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  сіл сільської ради  за перший квартал 2022 року»

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Оваднівської сільської ради  на 2021-2025 роки.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2021р.№ 13/8 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2022 рік»

6. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена.

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

10. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

11. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

12. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

13. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

14. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

15. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

16. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

17. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

18. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

19. Про наданнядозволу на розробкутехнічноїдокументаціїізземлеустроющодоінвентаризації земель.

20.  РІЗНЕ

Доповідає: сільський голова – ПанасевичСергій Степанович