Ризики про нелегальну трудову.

Дата: 08.07.2022 14:26

Ризики про нелегальну трудову

За участі соціальних партнерів у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості проводяться заходи, метою яких є роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні за кордоном та правові засади легального працевлаштування.

Сьогодні така зустріч пройшла на участі представника Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Слащука Степана Миколайовича. Присутніх ознайомили з метою діяльності цієї структури – це правова допомога, яка надається для захисту прав людини в суді за рахунок держави. Було наведено також основні принципи у сфері надання безоплатної вторинної  правової допомоги та перераховано категорії осіб , які  можуть отримати послуги.

Учасників заходу  ознайомлено з основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції, перевагами легального працевлаштування, правовим захистом громадян, які перебувають за кордоном. Присутні отримали консультації про те, як не стати жертвою  злочинів у сфері торгівлі людьми.

Відвідування таких семінарів підвищує обізнаність з багатьох правових аспектів , тому плануємо у майбутньому продовжувати   такі спільні зустрічі.