РІШЕННЯ № 20/16 Про зміни юридичних адрес клубів та бібліотек Оваднівської сільської ради

Дата: 01.11.2022 12:50

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ сесія VIII скликання

26.10.2022                                       с. Овадне                                           № 20/16

Про зміни юридичних адрес

клубів та бібліотек

Оваднівської сільської ради

У зв’язку з перейменуванням Володимир – Волинського району в Володимирський район, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перейменування Володимир-Волинського району Волинської області» від 18.07.2022р. №2405-IX, відповідно Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, керуючись ст. ст. 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Змінити юридичну адресу клубу села Сусваль, вулиця Першотравнева, будинок 8, село Сусваль, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Першотравнева, будинок 8,  село Сусваль Володимирського району, Волинської області.

2.Змінити юридичну адресу клубу села Верба вулиця Шкільна, будинок 2а,  село Верба, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Шкільна, будинок 2А, село Верба, Володимирського району, Волинської області.

3.Змінити юридичну адресу клубу села Ягідне, вулиця Центральна, будинок  49Б, село Ягідне, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Центральна, будинок  49Б, село Ягідне, Володимирського району, Волинської області.

4.Змінити юридичну адресу клубу с. Галинівка, вулиця Центральна, будинок 19-а, село Галинівка, Володимир-Волинського району Волинської області на вулиця Центральна, будинок 19А, село Галинівка, Володимирського району, Волинської області.

5. Змінити юридичну адресу Будинку культури с. Овлочин, вулиця Культури, будинок 1, село Овлочин, Володимир -Волинського району, Волинської області, на вулиця Культури, будинок 1, село Овлочин, Володимирського району, Волинської області,

6. Змінити юридичну адресу Будинку культури с. Овадне, вулиця Покровська, будинок 21, село Овадне, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Покровська, будинок 21, село Овадне, Володимирського району, Волинської області.

7.Змінити юридичну адресу Будинку культури с. Свійчів, вулиця Макарова, будинок 25а, село Свійчів, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Макарова, будинок 25А, село Свійчів, Володимирського району, Волинської області.

8.Змінити юридичну  адресу Будинку культури с. Білин, вулиця Молодіжна, будинок 1, село Білин, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Молодіжна, будинок 1, село Білин, Володимирського району, Волинської області.

9.Змінити юридичну адресу Будинку культури с. Красностав, вулиця Веселкова, будинок 15/Б, село Красностав, Володимир-Волинського району, Волинської області, вулиця Веселкова, будинок 15Б, село Красностав, Володимирського району, Волинської області.

10.Змінити юридичну адресу бібліотеки с. Верба, вулиця Шкільна, будинок 2а, село Верба, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Шкільна, будинок 2А, село Верба, Володимирського району, Волинської області.

11.Змінити юридичну адресу бібліотеки села Гайки, вулиця Центральна, будинок  27, село Гайки, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Центральна, будинок, 27, село Гайки, Володимирського району, Волинської області.

12. Змінити юридичну адресу бібліотеки с. Красностав, вулиця Веселкова, будинок 15а, село Красностав, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Веселкова, будинок 15а, село Красностав, Володимирського району, Волинської області.

13.Змінити юридичну адресу бібліотеки с. Овлочин, вулиця Культури, будинок 1а, село Овлочин, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Культури, будинок 1А, село Овлочин, Володимирського району, Волинської області.

14. Змінити юридичну адресу бібліотеки с. Овадне, вулиця Покровська, будинок 21а, село Овадне, Володимир-Волинського району, Волинської області на вулиця Покровська, будинок 21А, село Овадне, Володимирського району, Волинської області.

15.Змінити юридичну адресу бібліотеки с. Свійчів, вулиця Макарова, будинок 25а, село Свійчів, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Макарова, будинок 25А, село Свійчів, Володимирського району, Волинської області.

16.Змінити юридичну  адресу бібліотеки с. Білин, вулиця Травнева, будинок 2, село Білин, Володимир-Волинського району, Волинської області, на вулиця Травнева, будинок 2, село Білин, Володимирського району, Волинської області.

17.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова                                                                             Сергій ПАНАСЕВИЧ

Шамріцька Н. 0631928520