РІШЕННЯ   20/ 12 Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району»

Дата: 01.11.2022 13:01

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ сесія VIII скликання

26.10.2022                                       с. Овадне                                           № 20/ 12

Про внесення змін до штатного розпису

комунальної установи «Центр професійного

розвитку педагогічних працівників

Володимир-Волинського району»

Керуючись Положенням про центр професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №672, Статутом комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району,  розглянувши пропозиції директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до штатного розпису комунальної установи «Центр

професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району» станом на 01.09.2022 року, вивівши 1 штатну одиницю психолога та 0,5 штатної одиниці консультанта.

1. Затвердити і ввести в дію з 01.09.2022 року штатний розпис комунальної

установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району» у новій редакції (додається).

1. Визнати таким, що втратив чинність з 01.09.2022 року штатний розпис

комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району» від 01 січня 2022 року.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                                Сергій ПАНАСЕВИЧ