Сучасний комплекс послуг та активні програми фінансової підтримки.

Дата: 20.03.2023 11:11

Сучасний комплекс послуг та активні програми фінансової підтримки.

17 березня відбулася робоча зустріч директора Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової  та  начальника відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Людмили Пась з головою Оваднівської ТГ Сергієм Панасевичем та заступником сільського голови Іваном Юриком.

На зустрічі було проінформовано про сучасний комплекс послуг та активні програми фінансової підтримки, які пропонує служба зайнятості роботодавцям та незайнятому населенню. Детально ознайомлено з особливостями надання компенсацій за працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії та ВПО. Окремо зупинилися на урядовій програмі надання мікрогрантів для створення та розвитку бізнесу, а також можливості безкоштовного отримання ваучера на навчання. Також обговорили умови організації громадських та суспільно корисних робіт, їх види та можливості громади для їх проведення.

На завершення робочої зустрічі розлянули напрямки подальшої співпраці ОТГ з службою зайнятості.