РІШЕННЯ 24/1 Про затвердження порядку денного двадцять четвертої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 11.04.2023 12:14

ХХIV сесія VIII скликання

04.04.2023                                      с. Овадне                                                      24/1

Про затвердження порядку денного

двадцять четвертої сесії

Оваднівської сільської ради

восьмого скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на двадцять четвертій сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного двадцять четвертої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 № 2/18 «Про затвердження Комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища Оваднівської сільської ради на 2021 -2025 роки».

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

3.Про списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів які знаходяться на балансі гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради.

Доповідає:начальник гуманітарного відділу Оваднівської сільської ради Іващенко Тетяна Федорівна.

4.Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про встановлення  акцизного податку на території Оваднівської сільської ради».

5.Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Оваднівської сільської ради».

6. Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Оваднівської сільської ради».

Доповідає:Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

7.Про  розгляд проєкту рішення сільської ради «Про затвердження «Порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що підлягає зарахуванню до бюджету

Оваднівської сільської ради».

8.Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022р.№ 22/56 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023 рік» зі внесеними змінами рішенням сесії № 23/18 від 23.02.2023.

Доповідає: начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради Луцюк Олександр Вікторович.

9.Про внесення змін до рішення сільської ради №23/59 від 23.02.2023«Про продовження дії договору оренди землі».

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена Борисівна.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності.

11.Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

12.Про надання згоди на дострокове розірвання договору оренди землі (невитребуваних часток (паїв)).

13.Про надання згоди на дострокове розірвання договору оренди землі (невитребуваних часток (паїв))

14.Про надання дозволу на розробку детального плану території.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Чепізі Інні Василівні.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Луцюк Любові Миколаївні.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Мартинюк Катерині Тимофіївні.

18.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Тимбурській Любові Володимирівні.

19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Ткачук Марії Іванівні.

20. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Ваврищук Тетяні Федорівні.

21. Про проведення права оренди земельної ділянки шляхом проведення аукціону.

22.Про передачу невитребуваних часток паїв в оренду для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва.

23.Про внесення змін до штатного розпису Закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області».

Доповідає: начальник гуманітарного відділу Оваднівської сільської ради Іващенко Тетяна Федорівна.

24. Різне.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

Голова                                                                        Сергій ПАНАСЕВИЧ