РІШЕННЯ 26/72 Про звіт генерального директора КП «Оваднівський центр первинної медичної допомоги»

Дата: 26.06.2023 09:14

16.06.2023                                         с. Овадне                                                   26/72

Про звіт генерального директора КП

«Оваднівський центр первинної медичної допомоги»

Оваднівської та Зимнівської сільських рад

Володимир-Волинського району Волинської області

за перший квартал 2023 року

Заслухавши звіт генерального директора КП «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської та Зимнівської сільських рад Володимир-Волинського району Волинської області Іванюка Сергія Петровича про роботу комунального підприємства за перший квартал 2023 року, керуючись п.3 статті 29, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Звіт генерального директора КП «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської та Зимнівської сільських рад Володимир-Волинського району Волинської області за перший квартал 2023 року, взяти до відома(додано)

2.Роботу генерального директора КП «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської та Зимнівської сільських рад Володимир-Волинського району Волинської області за перший квартал 2023 року, визнати задовільною.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                                 Сергій ПАНАСЕВИЧ