Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 26/35 Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки гр. Панасевичу Р.В. і гр. Нестеруку М.В.

Дата: 26.06.2023 11:37

ХХVI сесія VIII скликання

16.06.2023                                    с. Овадне                                                        26/35

Про надання згоди на передачу в суборенду

земельної ділянки гр. Панасевичу Р.В. і гр. Нестеруку М.В.

Розглянувши заяви гр. Панасевич Р.В. і гр. Нестерука М.В., відповідно до статей 12, 22, 117,122 Земельного кодексу України, статей  20, 22, 25 Закону України „Про землеустрій”, частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”, Закону України «Про оренду землі», ч 1. ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та комунальної  власності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати згоду орендареві гр.Панасевичу Роману Володимировичу на передачу в суборенду гр. Нестеруку Миколі Володимировичу земельну ділянку згідно договору оренди землі від 12.03.2004 року, цільове призначення 10.07 – для рибогосподарських потреб, предметом яких є оренда земельної ділянки комунальної власності площею 6.4245 га, кадастровий номер 0720580400:00:001:0232 на території Оваднівської (Білинської) сільської ради, в урочищі «Дубники» Володимирського району.

2.Зобов'язати гр. Нестерука М.В. зареєструвати речове право на земельну ділянку, визначеному чинним законодавством України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                    Сергій ПАНАСЕВИЧ

Олена Савас