A A A K K K
для людей із порушенням зору
Оваднівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

РІШЕННЯ 26/3 від 16.06.2023 Про затвердження «Порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що підлягає зарахуванню до бюджету  Оваднівської сільської ради.

Дата: 26.06.2023 10:52
Кількість переглядів: 213

ОВАДНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХХVI сесія VIII скликання

 

РІШЕННЯ

16.06.2023                                    с. Овадне                                                     26/3

 

Про затвердження «Порядку і нормативів

відрахування частини чистого

прибутку (доходу) комунальними підприємствами,

що підлягає зарахуванню до бюджету

 Оваднівської сільської ради.

 

З метою наповнення дохідної частини бюджету Оваднівської сільської ради, затвердження порядку та нормативу відрахувань  частини чистого прибутку (доходу), комунальними підприємствами, що підлягає зарахуванню до бюджету сільської територіальної громади ,керуючись Бюджетним кодексом України від 08.07.2010р. №2456-VI Наповнення місцевого бюджету,пп.29 ч.1ст.26, Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану», Указ президента України «Про введення воєнного стану в Україні» № 64/2022, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити для комунальних підприємств Оваднівської сільської ради  показник відрахування частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово- господарської діяльності у 2024 році, яка підлягає зарахуванню до загального фонду бюджету Оваднівської сільської ради  в розмірі 1 %.

2. Затвердити Порядок та норматив відрахування частини прибутку (доходу) за результатами річної та щоквартальної фінансово- господарської діяльності для підприємств комунальної власності Оваднівської сільської ради, яка підлягає зарахуванню до сільського  бюджету (додається).

3.Оприлюднити рішення в місцевих засобах масової інформації та на  офіційному сайті Оваднівської сільської ради.

4. Керівникам комунальних підприємств забезпечити надходження частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду бюджету, згідно затвердженого нормативу.

5. ГУ ДПС у Волинській області  здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати відрахувань частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами відповідно до Порядку і нормативів, затверджених цим рішенням.

6. Фінансовому відділу Оваднівської сільської ради (Луцюк О.В.) направити копію цього рішення з додатком ГУ ДПС у Волинській області для здійснення контролю за нарахуванням та сплатою частини чистого прибутку комунальним підприємствам.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Голова                                                                                 Сергій ПАНАСЕВИЧ

 

 

                                                                                  Додаток № 1        

                                                                                        до рішення сесії

від 16.06.023 року № 26/3  

    

 

ПОРЯДОК

і норматив відрахування до бюджету Оваднівської сільської ради комунальними підприємствами, що підлягають зарахуванню до бюджету сільської територіальної громади, частини чистого прибутку (доходу) у 2024 році

Порядок і норматив відрахування до загального фонду бюджету Оваднівської сільської ради комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до комунальної власності територіальної громади, частини чистого прибутку (доходу) у 2024 році (далі-Порядок) розроблено на виконання пункту 35 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України.

2. Відповідно до цього Порядку встановлюється відрахування в розмірі 1% відсотків до чистого прибутку (доходу), за результатами фінансово-господарської діяльності у 2023 році та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності протягом 2024 року.

3. Підприємства комунальної власності самостійно розраховують частину чистого прибутку (доходу), виходячи з установленого даним Порядком нормативу, та подають розрахунок до Волинського управління ГУ ДПС у Волинській області разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку у строки, встановлені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

4. Визначений норматив частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств сплачується щоквартально у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств і зараховується на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду бюджету Оваднівської сільської ради, відкритий в органах Державного казначейства.

5. Керівникам комунальних підприємств, що знаходяться у комунальній власності Оваднівської сільської ради забезпечити надходження відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду сільського бюджету згідно з даним Порядком.

 

 

Заступник сільського голови з 

діяльності виконавчих органів                              Іван ЮРИК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь