Семінар про підтримку військовослужбовців та учасників бойових дій.

Дата: 27.07.2023 16:05

Семінар про підтримку військовослужбовців та учасників бойових дій.

Сьогодні у Володимир-Волинській філії  Волинського обласного центру зайнятості за участі представника Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Слащука Степана Миколайовича відбувся семінар для військово службовців та учасників бойових дій.

Степан Миколайович надав інформацію про державну підтримку учасників АТО, зокрема про трудові права, пенсії, грошові допомоги, гарантії соціального захисту та охорону здоров’я. Також ознайомив учасників семінару з переліком пільг, передбачених для учасників бойових дій згідно ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту» зокрема психологічну реабілітацію, санаторне лікування, можливості навчання за рахунок Фонду соціального захисту. Особливо зацікавились учасники семінару можливістю здобуття водійських прав категорії В,С, Д.

Учасники заходу висловили  впевненість, що  тісна  співпраця  забезпечить повне розуміння проблем.