Вітання сільського голови з Днем державного Прапора України.

Дата: 23.08.2023 11:32

Щороку 23 серпня, Україна відзначає День державного прапора. Цю дату було обрано на честь події 1991 року, коли до будівлі верховної ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий прапор, а президія Верховної Ради затвердила за синьо-жовтим колірним поєднанням статус офіційного прапора України.
   Сьогодні, це не просто поєднання синього і жовтого кольору, це, навіть не просто прапор країни - сьогодні це прапор волі і свободи, який відомий усьому світові. Російська агресія, прагнучи стерти з лиця землі все, що стосується України й українського, сама того не бажаючи, прославила волелюбний український дух, прагнення до свободи і миру на своїй землі, готовність іти на великі жертви в ім'я любові до України
   Наш прапор майорить на площах країн світу; його одягають на плечі відомі артисти, висловлюючи свою позицію стосовно загарбницької війни; кольорами українського прапора підсвічують адміністративні будівлі європейських країн; наші маленькі українці й україночки, мало не з пелюшок, знають свій прапор і вчаться ним дорожити; синьо-жовтий стяг оголошує про звільнення, коли воїни ЗСУ встановлюють його на деокупованих територіях і це стає мірою великого щастя та сліз радості; державне знамено, як найвищий прояв печалі, вкриває домовини наших воїнів-героїв...
   Бажаю всім нам, не забувати справжню ціну змозі бачити свій державний прапор - від діда-прадіда і до тепер. Нехай він зміцнює нас у вірі в Перемогу над ворогом, сяє в наших серцях мирним небом і вирує пшеничними полями.
   Зі святом Вас, шановні жителі Оваднівської громади!
   З повагою сільський голова Сергій ПАНАСЕВИЧ.