Від початку війни центр зайнятості працевлаштував більше тисячі внутрішньо переміщених осіб.

Дата: 20.09.2023 10:33

Із часу повномасштабного вторгнення за сприяння Волинського обласного центру зайнятості знайшли роботу більше тисячі осіб, які перемістилися з інших регіонів України.

Серед посад, на які працевлаштувалися ВПО: кухар, швачка, продавець продовольчих товарів, касир, бухгалтер, укладальник-пакувальник, підсобний робітник, оператор лінії у виробництві харчової продукції, завантажувач-вивантажувач харчової продукції, електрогазозварник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, водій автотранспортних засобів, сестра медична, лаборант, лікар, інженер-енергетик, інженер-проектувальник тощо.

Загалом, за 8 місяців 2023 року, мали статус безробітного 654 особи, 505 з них отримували допомогу по безробіттю. За аналогічний період знайшли роботу 292 громадяни.

Нагадуємо: якщо у вас залишилися питання, або ж ви хочете поспілкуватися безпосередньо із фахівцем служби зайнятості, сміливо телефонуйте на гарячі лінії (безкоштовно зі стаціонарних або за тарифами ваших мобільних операторів: 066 353 74 95, 068 063 42 15 або за номером 044 244 94 69.