РІШЕННЯ 27/6 Про внесення змін до рішення Оваднівської сільської ради від 24.11.2020 № 1/18 «Про утворення виконавчого комітету Оваднівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» зі змінами.

Дата: 11.08.2023 16:11

ХХVII сесія VIII скликання

02.08.2023                                    с. Овадне                                                      27/6

Про внесення змін до рішення Оваднівської сільської ради від  24.11.2020 № 1/18 «Про утворення виконавчого комітету Оваднівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» зі змінами.

Заслухавши та обговоривши інформацію Юрика Івана Михайловича заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, щодо внесення змін

до рішення Оваднівської сільської ради від  24.11.202№ 1/18 «Про утворення виконавчого комітету Оваднівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» зі змінами та керуючись пунктом 3 частини 1 статті 26, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до персонального складу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради восьмого скликання затвердженого рішенням Оваднівської сільської ради від 24.11.2020 року № 1/18, (зі змінами), а саме:

1.2 вивести із персонального складу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради старосту Галинівського старостинського округу Ващук Ніну Василівну.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова                                                                            Сергій ПАНАСЕВИЧ

Юрик Іван