Увага! Відбудеться чергова сесія сільської ради.

Дата: 21.11.2023 15:58

Оголошення про засідання чергової сесії

Оголошення

Оваднівська сільська рада повідомляє про те, що 24 листопада 2023 року о 10:00 годині в приміщенні Закладу загальної середньої освіти «Гімназія імені Сергія Хоміка с. Сусваль Оваднівської сільської ради» відбудеться засідання чергової сесії сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 29 СЕСІЇ Оваднівської сільської ради

восьмого скликання.

1.Про затвердження порядку денного двадцять дев’ятої сесії восьмого скликання.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

2. Про продаж належної Оваднівській сільській раді частини складу, яка є спільною частковою власністю.

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

3. Про внесення змін до Програми розвитку надання первинної медичної допомоги та фінансової підтримки Комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги на 2021 -2025 роки.

4. Про внесення змін до Програми реформування розвитку житлово-комунального господарства Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки.

5.Про затвердження Програми дистанційне обслуговування місцевих бюджетів.

6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022р.№ 22/56 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023 рік».

7. Про передачу бібліотечного фонду з балансу Оваднівської сільської ради у власність Гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради.

Доповідає: Іващенко Тетяна Федорівна начальник гуманітарному відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради

8. Про надання дозволу гуманітарному відділу виконавчого комітету

Оваднівської сільської ради на списання основних засобів.

9. Про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у 2024 році.

10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Мацесі О.М.

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена.

11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Мацесі М.П.

12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Мацесі М.П.

13 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі  (на місцевості)

14 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі  (на місцевості)

15 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості)

16 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості)

17 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі  (на місцевості)

18 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі  (на місцевості)

19 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі  (на місцевості)

20 Про надання згоди на дострокове розірвання договорів оренди землі  ТОВ «ВОЛИНЬ-АГРО»

21 Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність

22 Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність

23 Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність

24 Про надання згоди на дострокове розірвання договорів оренди землі  ТОВ «ВОЛИНЬ-АГРО»

25 Про надання дозволу на розробку технічної  документації щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «ЮТК»

26 Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

27 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі на (місцевості) під польовими (проектними) дорогами та передачу їх в оренду

28 Про умови продажу прав оренди  земельної ділянки на земельних

29 Про умови продажу прав оренди  земельної ділянки на земельних

30 Про умови продажу прав оренди  земельної ділянки на земельних

31 Про умови продажу прав оренди  земельної ділянки на земельних

торгах у формі електронних торгів

32 Про  передачу в оренду земельних ділянок із не витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) ТОВ «ЗАПОВІТ НОВИЙ»

33 Про  передачу в оренду земельних ділянок із не витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) ФГ «Агро А»

34 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі (намісцевості)

35 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі (намісцевості)

36 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі (намісцевості)

37 Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної  ділянки

38.Про затвердження тренінгова програма «БАТЬКІВСТВО БЕЗ СТРЕСУ».

Доповідає:Сочин Анна Сергіївна психолог Центру надання соціальних послуг Оваднівської сільської ради.

39. Про затвердження Програми психологічної корекційної роботи з підлітками з девіантною поведінкою та їх батьків.

40.Різне.

Доповідає:  сільський голова Панасевич Сергій Степанович