РІШЕННЯ 29/37 Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки.

Дата: 04.12.2023 15:20

XXIX сесія VIII скликання

24.11.2023                                          с. Овадне                                            № 29/37

Про затвердження проекту землеустрою та передачу

в оренду земельної ділянки.

Відповідно до статей 12,76,93 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”, ст.50 Закону України «Про землеустрій» розглянувши клопотання ТОВ «ЮАІНЕТ+», враховуючи  рекомендації постійної  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити ТОВ «ЮАІНЕТ+», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0020 га, які знаходяться с.Овадне на території Оваднівської територіальної громади для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку (13.03) (встановлення споруди електронних комунікацій (технологічного контейнера )) з наступною передачею в оренду кадастровий номер 0720584401:01:002:0005, площа 0,0020 га.

2.Передати ТОВ «ЮАІНЕТ+», в оренду терміном на 40 років, земельну ділянку загальною площею 0.0020 га на території с.Овадне Оваднівської ТГ, для для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку (13.03) (встановлення споруди електронних комунікацій (технологічного контейнера )) площа 0,0020 га кадастровий номер 0720584401:01:002:0005.

3. Встановити орендну плату в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земель за рік.

4. ТОВ «ЮАІНЕТ+», у двомісячний термін  укласти договір оренди на земельну ділянку та провести реєстрацію права оренди згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                             Сергій ПАНАСЕВИЧ

Олена Савас