РІШЕННЯ 29/29 Про підготовку лотів для продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах.

Дата: 04.12.2023 15:31

XXIX сесія VIII скликання

24.11.2023                                          с.Овадне                                                № 29/29

Про підготовку лотів для продажу права

оренди земельної ділянки на земельних торгах

Відповідно до ст. 12, ст. 134, п.5, ст.136, ст. 137 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Здійснити підготовку лотів до проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом:

- розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель з кадастровим номером 0720581500:00:001:0432 для рибогосподарських потреб яка розташована на території Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області (за межами населених пунктів);

- провести відповідно до ЗУ «Про оцінку земель» нормативну грошову оцінку земельної ділянки, площею 4,9935 га кадастровий номером 0720581500:00:001:0432 для рибогосподарських потреб яка розташована  на території  Оваднівської  сільської ради Володимирського району   Волинської області (за межами населених пунктів)

- виготовити паспорт водного об’єкта

2.Технічні документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки подати на затвердження сесії сільської ради для встановлення стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                     Сергій ПАНАСЕВИЧ

Цвид Олена