РІШЕННЯ 29/26 Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Дата: 04.12.2023 15:37

XXIX сесія VIII скликання

24.11.2023                                          с. Овадне                                           № 29/26

Про затвердження технічної    документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

Відповідно  до статті 23 Закону України «Про оцінку земель», статті 12, Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва,  архітектури, охорони  пам’яток  історичного середовища та комунальної  власності,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  технічну документацію з нормативної грошової оцінки   площею 0,16 га кадастровий номер 0720582200:00:001:0364 , нормативно грошова оцінка складає 202853,38 гривень (Двісті дві тисячі вісімсот п’ятдесят три  гривні 38 копійок ); на території (Красноставської) Оваднівської сільської ради.

2. Внести зміни в договір, замінивши сторони «Орендодавець «Володимир-Волинська районна державна адміністрація Володимир-Волинського району»» в особі голови Михальця Юрія Борисовича на Оваднівська сільська рада в особі голови Панасевича Сергія Степановича, «Орендаря «Закрите акціонерне товариство «Київстар Дж.Ес.Ем»» в особі Литовченка І.В. та Куляди В.В. на «Товариство з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) «Юкрейн Тауер Компані» надалі ТОВ «ЮТК»

3. Внести зміни в договір оренди земельної ділянки від 31.08.2007 року, викласти в новій редакції а саме: в пункті 4 «орендна плата вноситься Орендарем в грошовій формі в розмірі 4081,60 гривень» , замінити на орендну плату 10 %  від нормативно грошової оцінки в сумі  20285,40 грн за рік  .

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам’яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Голова                                                                             Сергій  ПАНАСЕВИЧ

Цвид Олена