Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Бензин А-95; Дизельне паливо».

Дата: 01.02.2024 11:57

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

«Бензин А-95; Дизельне паливо» ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів», ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОВАДНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 44450000; адреса: вулиця Перемоги, 20, с. Овадне, Володимирський район,  Волинська область, Україна, 44720), інформує про проведення процедури закупівлі бензину А-95 та дизельного палива.

Предмет закупівлі: «Бензин А-95; Дизельне паливо».

Процедура закупівлі : Запит ціни пропозиції.

Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти.

КЕКВ:  2210 – Предмети, матеріали, обладнання та інвентар.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-01-009251-a закупівля на prozorro.gov.ua

Обґрунтування доцільності закупівлі: закупівля здійснюється з метою  забезпечення підвозу учнів 1-11 класів  закладів освіти Оваднівської сільської ради до освітніх закладів та додому шкільними автобусами.

Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: зважаючи на межі затверджених обсягів фінансування на 2024 рік  відповідно до cереднього фактичного обсягу витрат бензину А-95 та дизельного палива протягом першого кварталу за 2023 рік.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: Бензин А-95 1000 (Одна тисяча) літрів; Дизельне паливо 3000 (Три тисячі) літрів.

Очікувана вартість предмета закупівлі Товару: 200000,00 гривень.(Двісті тисяч гривень, 00 коп.) з ПДВ.

Період поставки Товару: до 31.12. 2024 року.

Місце поставки Товару:  вулиця Перемоги, 20, с. Овадне, Володимирський район,  Волинська область, Україна, 44720.

Кінцевий строк подання пропозицій: 06.02.2024р.  00:01 год.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.  Якість Товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО – 5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).  Товар повинен відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України та державним стандартам України, Учасник повинен мати чинні сертифікати відповідності українських систем сертифікації на запропонований Товар. В учасника повинні бути у наявності всі необхідні дозволи, ліцензії, сертифікати, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.. АЗС учасника повинні бути розташовані на території не більше 20 кілометрів від села Овадне Володимирського району Волинської області. У разі закінчення строку дії талонів на видачу палива, Постачальник має можливість провести їх обмін на талони з діючим строком або повернути сплачені кошти. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Бензин А-95; Дизельне паливо», код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти затверджене начальником Гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради Іващенко Тетяною Федорівною.

Уповноважена особа                                                  Ганна САВЮК