Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 34/15 Про внесення змін до рішення №30/13 від 19.12.2023 року «Про умови оплати праці Оваднівському сільському голові у 2024 році».

Дата: 27.05.2024 15:33

ХХXIV сесія VIII скликання

17.05. 2024                                       с. Овадне                                              № 34/15

Відповідно  до пункту 5 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006року від № 268 „ Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів ” (із  внесеними змінами КМУ від 30 квітня 2024 р.№484,),  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення №30/13 від 19.05.2024 року «Про умови оплати праці Оваднівському сільському голові у 2024 році», а саме:

1.1) В п. п. 2.3, п.2. замінити текст  «50 відсотків посадового окладу» на  «35 відсотків посадового окладу»

1.2) п.п.3.1 п 3 «Щомісячну премію в розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг , надбавки за вислугу років, згідно п. п. 2, ПКМУ №268 від 09 березня 2006 року»  вилучити  з тексту рішення та вважати таким що втратив чинність.

1.3) п. п. 3.2, п.3 вважати відповідно п. п. 3.1, п.3.

2.  Відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності врахувати дані зміни до  рішення при нарахуванні заробітної плати сільському голові  Панасевичу Сергію Степановичу з 03 травня 2024 року.

3.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Секретар сільської ради                                                                         Андрій РОЙ