Волинська область, Володимирський район

Про відзначення 1036-річниці від дня заснування міста Володимир.

Дата: 25.06.2024 11:04

Княже місто Володимир готується до свого Дня народження. Цьогоріч 1036-річницю від дня заснування місто відзначатиме 13 липня. В умовах воєнного стану Володимир-Волинська громада не святкуватиме, проте планує заходи із благодійним акцентом. Такий підхід вбачає за мету згуртувати мешканців та гостей міста, а також мотивувати підтримати реалізацію потреб наших військових формувань на шляху до Перемоги і повної поразки ворога.

Отже в рамках відзначення Дня міста раді запросити представників крафтового виробництва, майстрів різноманітних ремесел до участі у вже традиційному крафтовому ярмарку. Проведення такого дійства - це активна промоційна кампанія та ефективна популяризація товарів і виробів місцевих, регіональних виробників-крафтовиків та майстрів хендмейду.

В цій локації також заплановані і інші заходи культурного, спортивного, просвітницького, патріотичного та інформаційного характеру.