Волинська область, Володимирський район

23 червня відбувся обласний фестиваль фізичної культури і спорту.

Дата: 26.06.2024 08:46

23 червня, у м.Ковелі проходив обласний фестиваль фізичної культури і спорту, в якому приймала участь команда Оваднівської сільської ради, на чолі з директором Оваднівського сільського центру «Спорт для всіх» Балажем Людвиком. Наша команда брала участь у 6 видах змагань, де здобула 2 перемоги: «Шашки» - Велично Микола (І місце), командне ІІ місце в даному виді змагань, «Тато, мама, я – активна сім’я» - Яриніч Андрій, Яриніч Олеся та Яриніч Єгор (І місце), та стали призерами у наступних видах програм: «Бочча» - Іващенко Тетяна (ІІ місце), «Риболовний спорт» - Юринець Олександар (ІІІ місце). За результатами змагань, команда Оваднівської сільської ради посіла призове ІІІ місце та отримала кубок.

Дякуємо представнику та тренеру команди, Балажу Людвику, усім учасникам команди за наполегливість і жагу до перемоги. Щиро бажаємо богатирського здоров’я, впевненості у собі, невичерпного оптимізму, спортивних та життєвних перемог, та успіхів у всіх звершеннях.

Щиро дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість популяризувати та розвивати фізичну культури та спорт у громаді.