Волинська область, Володимирський район

Концертна програма з нагоди атестації колективів клубних установ Оваднівської сільської ради.

Дата: 26.06.2024 09:50

25 червня, в будинку культури с. Білин, проходила концертна програма з нагоди атестації колективів клубних установ Оваднівської сільської ради. Свою творчість демонстрували: народний аматорський фольклорний колектив «Джерело» (с. Красностав), керівник Любов Гудим, народний аматорський вокальний ансамбль «Мелодія» (с. Верба), керівника Наталія Шамріцька та народний аматорський фольклорний колектив «Ягоденські свояки» (с. Ягідне), керівник Олена Поліщук. За результатами засідання атестаційної комісії звання «народний аматорський» підтверджено усім трьом колективам.

Щиро дякуємо керівникам та учасникам колективів за високий професіоналізм, майстерність та вагомий внесок у розвиток культури громади!