Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 35/1 Про затвердження порядку денного тридцять п’ятої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання.

Дата: 12.07.2024 15:42

ХХХV сесія VIII скликання

05.07.2024                                с. Овадне                                              35/1

Про затвердження порядку денного

тридцять п’ятої сесії Оваднівської

сільської ради восьмого скликання.

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на тридцять п’ятої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного тридцять п’ятої  сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання.

Інформує: Панасевич Сергій Степанович - голова Оваднівської сільської територіальної  громади.

2. Про затвердження плану роботи сільської ради на ІІ півріччя 2024 року.

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

3. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Оваднівської  сільської ради у новій редакції.

Доповідає: Шевченко Наталія Дмитрівна- начальник служби у справах дітей.

4. Про схвалення проєкту Договору про припинення співробітництва територіальних громад

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань  діяльності виконавчих органів.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.12.2023р.№ 30/33 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2024 рік»

6. Про анулювання попередніх свідоцтв про право власності на майновий пай та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай Яринічу Андрію Вікторовичу.

7. Про припинення юридичної особи –Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Оваднівської та Устилузької громад Володимирського району Волинської області

Доповідає: Іващенко Тетяна Федорівна начальник гуманітарному відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради.

8. Про списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансі Гуманітарному відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради

9. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17.05.2024р.№ 34/5 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Оваднівської сільської ради

10. Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки  із суміжними землекористувачами Карачун Марії Миколаївни

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена.

11. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Мінькевич Діани Романівни

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Голуб Людмили Василівни

13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Цвиду Миколі Івановичу

14. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) гр. Лукашук Оксани Ярославівни , Лаць Уляни Петрівни та Лукашука Миколи Петровича

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Міщук Наталії Петрівні

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шишуті Валентині Іванівні

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду гр. Саганюку Петру Васильовичу

18. Про погодження ПрАТ “Київстар” будівництва ліній зв’язку

19. Про надання дозволу на  розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  Шуствалю Р.А.

20. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність  гр. Стрилюку Миколі Івановичу

21. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Ткачику Віталію Йосиповичу

22. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Ткачику Віталію Йосиповичу

23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для індивідуального садівництва розташованої за межами населеного пункту Ткачук Марії Андріївні

24. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Шуствалю Роману Анатолійовичу

25. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Гнатюк Віри Лазарівни

26. Про надання згоди на дострокове розірвання договорів оренди землі  ФГ «АІС-АГРО»

27. Про надання згоди на дострокове розірвання договорів оренди землі  ТОВ «Заповіт новий»

28. Про надання згоди на дострокове розірвання договорів оренди землі  ТОВ «Заповіт новий»

29. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність  гр. Гуз Антоніні Йосипівні ,Кухар Ларисі Йосипівні

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі на (місцевості) під польовими (проектними) дорогами та передачу їх в оренду ТОВ «Заповіт новий»

31. Різне.

(Інформує: Панасевич Сергій Степанович - голова Оваднівської сільської територіальної  громади).

Голова                                                                                      Сергій ПАНАСЕВИЧ

Рой Андрій