Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 36/32 Про надання дозволу на розробку детального плану території за межами села Білин.

Дата: 19.08.2024 15:14

ХXXVI сесія VIII скликання

09.08.2024                                        с.Овадне                                           № 36/32

Про надання дозволу на розробку

детального плану території

за межами села Білин

Керуючись статтями 12,122  Земельного кодексу  України, ст.25, п. 34 частини 1 ст. 26 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування  в  Україні»,  керуючись ст.8,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», розділу IV Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження  Порядку розроблення містобудівної  документації»,  враховуючи  висновок постійної комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,  охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності, розглянувши  заяву гр. Плисюка Вадима Георгійовича, сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1.Надати  дозвіл гр. Плисюку Вадиму Георгійовичу на розроблення Детального плану території земельної ділянки площею 1.3665 га  кадастровий номер 0720580400:05:001:2240, що розташована за межами населеного пункту села Білин Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області,  для зміни цільового призначення земельної ділянки, з земель сільськогосподарського призначення (особисте селянське господарство) на  «Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» (код 12.08).

2.Фінансування робіт з розроблення Детального плану здійснити за рахунок заявника.

3. Розроблення та затвердження  Детального плану території проводити з дотриманням вимог чинного законодавства.

4.  Детальний план території та звіт про стратегічну екологічну оцінку подати  на  громадські слухання, розгляд  та  затвердження сільською  радою у встановленому  законодавством  порядку.

5.Контроль  за  виконанням даного рішення  покласти на  постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища,  житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Голова                                                                     Сергій  ПАНАСЕВИЧ

Надія Антонюк