Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 36/1 Про затвердження порядку денного тридцять шостої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання.

Дата: 19.08.2024 16:19

ХХХVI сесія VIII скликання

09.08.2024                                      с. Овадне                                                  36/1

Про затвердження порядку денного

тридцять шостої сесії Оваднівської

сільської ради восьмого скликання.

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на тридцять шостої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного тридцять шостої  сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання.

Інформує: Панасевич Сергій Степанович - голова Оваднівської сільської територіальної  громади.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Оваднівської сільської територіальної громади за перше півріччя 2024 року

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку сіл сільської ради за перше півріччя 2024 року

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.12.2023р.№ 30/33 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2024 рік»  (0353800000)

5. Про  внесення змін до Регламенту діяльності Оваднівської  сільської ради VІІІ скликання

Доповідає: Рой Андрій Михайлович секретар сільської ради.

6. Про затвердження актів на списання основних засобівз балансу комунальної власності Оваднівської сільської ради

7. Про передачу малоцінних необоротних матеріальних активів з балансу Оваднівської сільської ради у власність Комунального господарства Оваднівської сільської ради

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

8. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

9. Про умови продажу прав оренди  земельної ділянки на земельних торгах у формі електронних торгів.

10. Про умови продажу прав оренди  земельної ділянки на земельних торгах у формі електронних торгів.

11. Про умови продажу прав оренди  земельної ділянки на земельних торгах у формі    електронних торгів.

12. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної     ділянки у власність  гр. Абрамович Тетяні Миколаївні.

13. Про поновлення договору оренди землі ФГ «АІС-АГРО» з кадастровим номером 0720584400:01:001:3595

14. Про поновлення договору оренди землі  ФГ «АІС-АГРО»

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Білинець Лідії

Володимирівні.

16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду

гр. Віннику Дмитру Олександровичу.

17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду

гр. Віннику Дмитру Олександровичу.

18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки     гр.Гіль Вікторії Вікторівні.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо    встановлення (відновлення)меж  земельних  ділянок в натурі  (на місцевості) гр.    Голівець Ірині Онуфріївні.

20. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Дуді Івану Олександровичу.

21. Про поновлення договору оренди землі ФГ «Західний Буг»

22. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Карачун Марії Миколаївні.

23. Про надання дозволу на  розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки  в оренду  гр.Кудлюк Людмилі Валеріївні

24. Про затвердження технічної  документації із землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність  гр. Марощук Антоніні Олексіївні.

25. Про надання згоди на дострокове розірвання договорів оренди землі  ФГ «Романова Валерія Івановича»

26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Тимбурській Любові Володимирівні.

27. Про поновлення договору оренди землі Гр. Трофимуку Анатолію Самійловичу.

28. Про поновлення договору оренди землі Гр.Троць Лілії Самійлівні.

29. Про  припинення права користування земельною  ділянкою Трубюк Світлані Трохимівні

30. Про надання дозволу на  розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки  в оренду   гр. Шуствалю Роману Анатолійович.

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ящуку Олексію Михайловичу.

32. Про надання дозволу на розробку детального плану території за межами села Білин.

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Цвид Олена.

33. Різне.

1. Про перейменування вулиць в селах Оваднівської сільської територіальної громади.

2.  Депутатське звернення Ірини Констанкевич щодо повернення ПДФО від військових в місцеві бюджети.

3. Інформування щодо фізичних та юридичних осіб боржників зі сплати податків перед Оваднівською ТГ. ( на запит депутата Боярина В.В.)

Інформує: Панасевич Сергій Степанович - голова Оваднівської сільської

територіальної  громади).

Голова                                                                                      Сергій ПАНАСЕВИЧ

Рой Андрій