Оваднівська громада
Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 39/6 Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2025 – 2026 роки

Дата: 27.12.2024 10:42
Кількість переглядів: 10

ОВАДНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХХХІХ сесія VIII скликання

  РІШЕННЯ

 

19.12.2024                                           с.Овадне                                              №39/6

 

Про затвердження Програми соціального

захисту окремих категорій населення

Оваднівської сільської територіальної громади

на 2025 – 2026 роки.

 

З метою забезпечення конституційних прав і підтримки матеріального становища громадян Оваднівської сільської територіальної громади, внаслідок непередбачених обставин, керуючись п.22 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму соціального захисту окремих категорій населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2025-2026 роки (згідно з додатком).

2. При формуванні місцевого бюджету щорічно передбачати кошти для фінансування заходів Програми.

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Оваднівської сільської ради № 30/3 від 19 грудня 2023 року «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Оваднівської сільської ради на 2024-2025 роки».

4. Дане рішення вступає в дію з 01.01.2025 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

Голова                                                                                     Сергій ПАНАСЕВИЧ

 

 

                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення сільської ради

восьмого

скликання                                                                           

                                                                                від 19.12.2024 №39/6

 

Програма

соціального захисту населення на 2025-2026 роки

 

Розділ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Соціальний захист є основним завданням соціальної політики, що ставить за мету забезпечення прав і гарантій людини у сфері рівня та якості життя.

Турбота про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах – один з основних напрямів державної політики у сфері соціального захисту населення.

Соціальний захист населення – одна з головних функцій держави, яка має виконуватися завжди і за будь-яких обставин на користь тих громадян, у житті яких виникли проблеми.

Сфера дії соціального захисту – це особа, сім’я, їхній добробут, і не лише матеріальний, а й соціальний, тобто покращення соціального самопочуття людини, впевненості у своєму майбутньому. 

Ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальне забезпечення (пенсії, виплати, доплати) і створена мережа надання соціальних послуг, а й комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні за рахунок коштів сільського бюджету шляхом надання, в доповнення до державного соціального забезпечення, додаткових гарантій соціального захисту жителям населених пунктів сільської ради, забезпечення добробуту та покращення соціального самопочуття кожної людини. Саме на розвиток цих стратегічних завдань, зростання рівня життя, надання в повному обсязі соціальних послуг вразливим категоріям громадян з урахуванням їх реальних

потреб спрямовані соціальні ініціативи. Основним шляхом поліпшення соціальної ситуації на території Оваднівської сільської ради є відповідне формування сільської соціальної підтримки.

В сучасних економічних умовах вона набуває особливого значення.

Головне спрямування соціальної політики – це створення комплексу правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, основною метою яких є поліпшення або відтворення життєдіяльності, соціальної адаптації, повернення до повноцінного життя осіб, які потребують соціальних допомог і послуг.

Програма соціального захисту населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2025-2026 роки (далі – Програма ) розроблена відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про увічнення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни 1939-1945 років», «Про поховання та похоронну справу», Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.07 № 99 «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб, яка зобов’язалася поховати померлого», Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року № 158 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у сільському бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам» та інших законодавчо-нормативних актів.

Розділ 2. МЕТА І ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

Основною метою Програми є визначення пріоритетів надання соціальних допомог та послуг найбільш незахищеним верствам населення Оваднівської сільської територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах та неспроможні їх самостійно подолати.

Через соціальну допомогу виконується функція, яка полягає в тому, щоб допомогти людям, які потрапили в скрутну життєву ситуацію, вийти з цього стану і не опинитись на узбіччі суспільства. Найбільшу увагу суспільства звернено до проблем старшого покоління, інвалідів, чорнобильців, дітей війни, учасників бойових дій, воїнів Афганістану, багатодітних сімей, одиноких громадян, дітей-сиріт, онкохворих, одиноко проживаючих громадян та інших категорій населення.

З огляду на умови сьогодення, Програмою визначено основні пріоритетні напрямки :

-Надання матеріальної допомоги у вигляді продуктових наборів особам з інвалідністю I гр. та дітям з інвалідністю.

-Надання матеріальної допомоги на поховання непрацюючим особам.

-Надання матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

-Надання матеріальної допомоги на лікування.

-Відшкодування 50% вартості спожитої електроенергії сім’ям загиблих які брали у участь в АТО/ООС.

-Надання матеріальної допомоги донорам.

-Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18 річного віку відповідно до п.4,5 ПКМУ від 25.08.2005р. №823.

-Надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації (пожежі, стихійного лиха), за наявності документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

-Відшкодування витрат для зубопротезування громадянам пільгової категорії, які проживають на території сільської ради.

-Організація урочистого привітання жителів громади, яким виповнилося 90, 95, 100 років з наданням одноразової матеріальної допомоги

-Надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та безвісти зниклих військовослужбовців, які брали участь у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України», (День захисника України) .

-Забезпечення участі членів сімей загиблих учасників антитерористичних операцій у всеукраїнських заходах з вшанування пам'яті загиблих героїв.

-Надання соціальних послуг фізичним особам з догляду на непрофесійній основі громадянам похилого віку, особам з інвалідністю дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

-Надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, операції Об'єднаних сил на сході України та у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України».

-Відшкодування витрат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян.

-Надання одноразової допомоги на встановлення біля могил загиблим учасникам АТО/ООС флагштоків та копій держаного прапора України   (металевих) та меморіальних дошок, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

-Відшкодування витрат на придбання похоронної атрибутики родинам загиблих та померлих військовослужбовців які брали участь в АТО (ООС) та у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України.

-Надання матеріальної допомоги матерям загиблих та безвісти зниклих військовослужбовців, які брали участь в АТО (ООС) та у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України до Дня матері.

-Надання матеріальної допомоги кожній дитині, яка зареєстрована та фактично проживає на території Оваднівської сільської територіальної громади, для відзначення дня народження до досягнення 16 річного віку, батьки яких брали участь в АТО ( ООС), та у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України»  та загинули/померли або зникли безвісти.

Розділ 3. ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

Заходи щодо виконання Програми визначено у додатку 1 до Програми.

Матеріальна допомога надається на підставі заяв громадян, клопотань установ і організацій та з ініціативи виконавчого комітету сільської ради.

Матеріальна допомога громадянам, передбачена цією Програмою надається у Порядку, який наведено у додатку 2 до Програми.

Розділ 4. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Реалізація даної Програми дозволить:

Забезпечити фінансову підтримку найбільш незахищених верств населення;

Підвищити рівень охоплення найбільш незахищених верств населення соціальними виплатами і послугами;

Створити систему своєчасного реагування щодо надання необхідної допомоги громадянам, які її потребують, для зниження соціальної напруги в суспільстві.

Розділ 5. ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Фінансування, визначених Програмою заходів, здійснюватиметься  в межах видатків, передбачених у бюджеті Оваднівської сільської територіальної громади на відповідний рік та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

Щорічно при формуванні сільського бюджету планується передбачати, виходячи із реальних фінансових можливостей, кошти для забезпечення виконання заходів Програми. В разі необхідності, протягом бюджетного року, рішенням сесії сільської ради затверджуються зміни щодо загального обсягу фінансування Програми.

 

Розділ 6. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ

Організаційне забезпечення виконання Програми покладається на виконавчий комітет Оваднівської сільської ради.

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

За підсумками року відділ соціального захисту населення подає інформацію про стан виконання Програми Оваднівської сільській раді.

При формуванні бюджету передбачені кошти по КПКВК- 0113242 «Інші видатки на соціальний захист населення», які повинні використовуватись для забезпечення заходів Програми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                        Додаток 1

                                                             до Програми соціального захисту

                                                             населення Оваднівської сільської

                                                             територіальної громади на 2025-2026 роки

 

ПОРЯДОК
надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, передбаченої заходами Програми соціального захисту населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2025-2026роки

1. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, передбаченої заходами Програми соціального захисту населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2025-2026 роки (далі – Порядок) визначає механізм надання та виплати одноразової матеріальної допомоги, передбачених Програмою соціального захисту населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2025-2026 роки.

2.Матеріальна допомога на поховання непрацюючим особам надається розпорядженням сільського голови за умови подання необхідних документів:

-заява, копія паспорта та ідентифікаційного коду заявника;

-копія свідоцтва про смерть;

-витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання, або довідки на утримання допомоги на поховання (оригінал);

-довідка з центру зайнятості про те, що померлий на обліку не перебував;

-реквізити карткового або іншого рахунку в банку заявника.

Дана допомога надається одноразово заявнику, за умови, що на дату смерті померлий був зареєстрований на території сільської ради.

3Матеріальна допомога особам, які опинилися у складних життєвих обставинах надається розпорядженням сільського голови за умови подання необхідних документів:

-заява, копія паспорта та ідентифікаційного коду заявника;

-ксерокопію одного з документів: пенсійного посвідчення, посвідчення інваліда, ветерана війни чи праці, учасника бойових дій, інше посвідчення, що посвідчує його статус, тощо;

-витяг про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб;

-банківські реквізити на особовий рахунок заявника, відкритий в банківській установі України, або в заяві вказати: виплату провести в готівковій формі;

-акт обстеження матеріально побутових умов проживання сім’ї.

4Матеріальна допомога на лікування надається розпорядженням сільського голови за умови подання необхідних документів:

-заява, копія паспорта та ідентифікаційного коду заявника;

-ксерокопію одного з документів: пенсійного посвідчення, посвідчення інваліда, ветерана війни чи праці, учасника бойових дій, інше посвідчення, що посвідчує його статус, тощо;

-витяг про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб;

-банківські реквізити на особовий рахунок заявника, відкритий в банківській установі України, або в заяві вказати: виплату провести в готівковій формі;

-акт обстеження матеріально побутових умов проживання сім’ї;

-довідка про стан здоров’я та необхідність лікування громадянина;

-військовослужбовцям, які отримали травму (поранення, контузію, каліцтво, захворювання) під час  виконання бойових завдань – висновок ВЛК про причини та обставини отримання травми.

- інші документи, що можуть підтверджувати необхідність надання одноразової матеріальної допомоги (чеки, квитанції, копія медичної картки/виписки та ін.).

5. Звернення громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги разом із документами, наведеними у пунктах 2,3,4 цього Порядку, направляються до Центру надання адміністративних послуг Оваднівської сільської ради на реєстрацію.

6. У разі відсутності необхідного пакету документів, які є обов’язковими для надання одноразової грошової допомоги (пункт 2,3,4 Порядку), заяви громадян повертаються до заявника для подальшого зібрання документів.

7. Комісія з обстеження житлових і матеріально-побутових умов громадян, які опинились у складній життєвій ситуації, неблагополучних сімей в Оваднівській сільській раді проводить обстеження матеріально-побутових умов заявника, складає відповідний акт, обов’язково з підписом депутата сільської ради та рекомендує розмір матеріальної допомоги.

8. Комісія з розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги в Оваднівській сільській раді визначає розмір одноразової матеріальної допомоги .

9. За наслідками розгляду отриманих документів сільська рада може відмовити в наданні одноразової матеріальної допомоги, якщо:

- заявник працездатний або працездатні члени його сім’ї без поважних  причин не працюють і не зареєстровані в установленому порядку, як безробітні;

- місце проживання заявника не зареєстроване/не задеклароване на території Оваднівської сільської територіальної громади.

- особа протягом поточного року вже отримувала одноразову матеріальну допомогу з коштів сільського бюджету.

10. Розмір допомоги встановлюється на підставі актів складених по обстеженню господарств та вивчення документів, що підтверджують потребу заявника в допомозі, виконавчим комітетом та комісією з розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги в Оваднівській сільській раді.

11. Виплата одноразової матеріальної допомоги проводиться відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради відповідно до прийнятого розпорядження сільським головою.

 

 

                                                           

 

 

 Додаток 2

                                                             до Програми соціального захисту

                                                             населення Оваднівської сільської

                                                             територіальної громади на 2025-2026 роки

 

ПОРЯДОК

проведення розрахунків компенсації за пільговий проїзд окремих категорій

громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним

та залізничним транспортом.

 

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Порядок проведення розрахунків компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян (далі –порядок) розроблено з метою забезпечення фінансування компенсації за пільгове перевезення пасажирів та створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально-значущих послуг з перевезення пасажирів транспортом загального користування, а також оптимізації та забезпечення контролю, розподілу і використання спрямованих на компенсацію коштів на виконання програм соціального захисту населення.

1.2 Компенсаційні виплати за пільгові перевезення окремих категорій громадян здійснюються в межах обсягів бюджетних призначень, передбачених в  бюджеті Оваднівської сільської ради на компенсацію цих послуг, інших передбачених законодавством пільг.

1.3 Даний Порядок розповсюджує свою дію на:

- залізничний транспорт приміського сполучення (на підставі оформлених та виданих пасажирам безоплатних (пільгових) проїзних документів, квитків;

-автомобільний транспорт на приміських маршрутах загального користування.

1.4 Пільги на безоплатний проїзд приміським транспортом загального користування надаються  незалежно від місця проживання осіб, які мають право на пільги.

1.5 Перелік категорій пільговиків, за проїзд яких проводяться компенсаційні виплати Перевізникам встановлюються згідно норм чинного законодавства.

1.6 Компенсація виплат на пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті АТ «Укрзалізниця» та автомобільному транспорті, здійснюється відповідно до укладеного договору та згідно розрахунків.

1.7 Перевізник несе повну відповідальність за достовірність інформації зазначеної у розрахунках.

1.8 Пільги надаються на підставі посвідчення, що дає право на пільги, або іншого документа, що дає право на пільги.

1.9 Відшкодування витрат, понесених від перевезення пільгових категорій громадян автомобільним та залізничним приміським транспортом загального користування, здійснюються Оваднівською сільською радою шляхом перерахування коштів на рахунок Перевізника, вказаний в договорі про відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському автомобільному та залізничному транспорті загального користування.

 

Додаток 3

до Програми соціального захисту населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2025-2026 р.

 

ПОРЯДОК

використання коштів місцевого бюджету для надання
одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих)

військовослужбовців, які брали участь у відбитті військової агресії
російської федерації проти України

І.Загальні положення

  1. Цей Порядок розроблений на виконання п.14 Програми соціального захисту окремих категорій населення Оваднівської сільської територіальної  громади на 2025-2026 роки затвердженою рішенням сесії №39/6 від 19 грудня 2024 року та визначає механізм використання коштів місцевого бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі по 20000,00 гривень сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців, захворювання і причина смерті яких пов’язані із захистом Батьківщини, які до моменту загибелі (смерті) були зареєстровані та проживали на території Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області та брали участь у відбитті військової агресії російської редерації проти України.
  2. Головним розпорядником коштів, що надаються згідно з цим Порядком, є Оваднівська сільська рада (далі – сільська рада).
  3. Бюджетні кошти спрямовуються рівними частинами членам сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця, який брав участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України, місце проживання (перебування) яких задеклароване/зареєстроване на території Оваднівської сільської територіальної громади Волинської області.

До членів сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця, який брав участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України, належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти та батьки.

У разі якщо одна із зазначених осіб відмовляється від отримання одноразової матеріальної допомоги, її частина розподіляється між іншими особами, які мають право на її отримання.

Якщо після виплати одноразової матеріальної допомоги за її отриманням звертаються інші члени сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця, який брав участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України, питання розподілу суми грошової винагороди вирішується за взаємною згодою таких осіб або в судовому порядку.

  1. Персональні дані осіб, отримані у зв’язку з реалізацією цього Порядку, збираються, обробляються та використовуються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

 

 

 

II. Умови надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям

загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України

  1. Для надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України: 

- відділ соціального захисту населення Оваднівської сільської ради приймає заяви та документи, зазначені в пункті 2 цього розділу, від усіх членів сім’ї, які мають право на отримання цієї одноразової матеріальної допомоги, перевіряє на відповідність і повноту поданих документів та передає до Оваднівської сільської ради для прийняття рішення про виплату;

- відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності здійснює виплату одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України (далі - сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців), на підставі розпорядження сільського голови, в установленому законодавством порядку шляхом зарахування на банківський рахунок кожного члена сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця,  відкритий у банку, та в межах асигнувань, передбачених в місцевому бюджеті на відповідний рік.

  1. Для отримання одноразової матеріальної допомоги члени сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця, який брав участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України, звертаються до відділу соціального захисту населення Оваднівської сільської ради та подають такі документи:

заяву;

згоду на обробку та використання персональних даних;               .

реквізити міжнародного номера банківського рахунку;

у разі відмови одного із членів сім’ї від отримання одноразової матеріальної допомоги - заяву про відмову.

Додатково до заяви додаються копії таких документів:

свідоцтва про смерть військовослужбовця;                                            .

документів, що свідчать про причини та обставини загибелі (смерті) військовослужбовця - для виплати одноразової матеріальної допомоги членам сім’ї загиблого військовослужбовця;

витягу з протоколу засідання штатної військово-лікарської комісії щодо визначення причинного зв'язку захворювання (поранення, контузії, каліцтва, травми), що призвело до смерті військовослужбовця, колишнього військовослужбовця, пов’язаного із захистом Батьківщини, - для виплати одноразової матеріальної допомоги членам сім’ї померлого військовослужбовця;

свідоцтва про народження військовослужбовця - для виплати одноразової матеріальної допомоги батькам;

свідоцтва про шлюб - для виплати одноразової матеріальної допомоги дружині/чоловікові (у разі розірвання шлюбу – свідоцтво про розлучення/ рішення суду про розлучення);

        свідоцтва про народження дитини - для виплати одноразової матеріальної допомоги дитині;

документів (відповідні сторінки за наявності), що посвідчують особу членів сім’ї військовослужбовця (паспорт громадянина України, виготовлений у формі книжечки, або ID-картка разом із витягом із реєстру територіальної громади);

довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган).

Заява та інші документи з питань виплати одноразової матеріальної допомоги дитині подаються одним з її батьків або іншим законним представником.                     

      За результатами розгляду документів членів сім’ї приймається рішення про надання або відмову в наданні одноразової матеріальної допомоги.

Підставами прийняття рішення про відмову в наданні одноразової матеріальної допомоги є подання членами сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця недостовірних відомостей, подання документів для отримання одноразової матеріальної допомоги особами, які не відносяться до визначених абзацом другим пункту 3 розділу І цього Порядку членів сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця, подання членами сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця документів, що не відповідають вимогам, визначеним пунктом 2 розділу II цього Порядку.

Рішення  про відмову в наданні одноразової матеріальної допомоги може бути оскаржено до суду в порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

  1. Виплата одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих,

(померлих) військовослужбовців, які брали участь у відбитті військової
агресії російської федерації проти України

  1. Після прийняття рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих, померлих військовослужбовців, які брали участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України, відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності здійснює виплату одноразової матеріальної допомоги шляхом перерахування коштів на банківські рахунки заявників.

    2. Виплата одноразової матеріальної допомоги здійснюється у порядку
черговості відповідно до дати подання документів.

    3. Фінансування видатків, пов’язаних з наданням одноразової матеріальної допомоги, здійснюються у межах коштів місцевого бюджету, передбачених на виплату одноразової матеріальної допомоги.

Реєстрація зобов’язань, фінансування видатків, пов’язаних з наданням
допомоги, та проведення таких виплат громадянам здійснюються у межах
асигнувань відповідно до помісячного розпису видатків місцевого бюджету.

 

  1. Бухгалтерський облік та контроль

 

  1. Ведення бухгалтерського обліку, відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Державної казначейської служби України та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
  2. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів місцевого бюджету, складання та подання фінансової звітності здійснюється відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності Оваднівської сільської ради  у встановленому законодавством порядку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                             Додаток 4

                                                             до Програми соціального захисту

                                                             населення Оваднівської сільської

                                                             територіальної громади на 2025-2026 роки

 

У розрізі Програми планується

провести наступні заходи у 2025-2026роках

 

№ з/п

Зміст заходів

 

Термін

виконання

 

Сума коштів сума, грн.

 

Виконавці

 

1.

Надання матеріальної допомоги у вигляді продуктових наборів особам з інвалідністю I  гр та дітям з інвалідністю

грудень

постійно

 

до 300,00 на  одну людину

Виконком сільської ради

розпорядження сільського голови

 

2.

Надання матеріальної допомоги на поховання непрацюючим особам

постійно

0,5  розміру мінімальної зарплати

Виконком сільської ради

розпорядження сільського голови

3.

Надання матеріальної допомоги  сімям, які опинилися у складних життєвих обставинах

постійно

до 5000,00 на одну людину

Виконком сільської ради

розпорядження сільського голови

4.

Надання матеріальної допомоги на лікування

постійно

до розміру 0,5 мінімальної зарплати

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

5.

Відшкодування 50% вартості спожитої електроенергії сім’ям загиблих які брали у участь в АТО/ООС.

Постійно

згідно норми

споживання електроенергії на людину в місяць

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

6.

Надання матеріальної допомоги донорам

постійно

50,00 на одну

людину

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

7.

Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18 річного віку відповідно до п.4,5 ПКМУ від 25.08.2005р. №823.

постійно

1810,00 на одну дитину

Гуманітарний відділ,

виконком сільської ради,

розпорядження

сільського голови

 

8.

Надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації (пожежі, стихійного лиха) за наявності документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно

постійно

до 20 000,00  

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

9.

Відшкодування витрат для зубопротезування громадянам пільгової категорії, які проживають на території сільської ради

постійно

Згідно розрахунків КП Володимир-Волинської стоматологічної поліклініки

до 1500,00 на одну людину

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

10.

Організація урочистого привітання жителів громади, яким  виповнилося 90, 95, 100 років з наданням одноразової матеріальної допомоги

постійно

90 – 1000,00 на одну людину

95-2000,00 на одну людину

100-3000,00 на одну людину

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

11.

Надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та безвісти зниклих військовослужбовців, які брали участь у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України», (День захисника України).

 

жовтень

постійно

5000,00 на сім'ю загиблого

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

12.

Забезпечення участі членів сімей загиблих учасників антитерористичних операцій у всеукраїнських заходах з вшанування пам'яті загиблих героїв.

 

Постійно

20 000,00

на рік

 

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

13.

Надання соціальних послуг фізичним особам з догляду на непрофесійній основі громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Постійно

Згідно розрахунків відділу соціального захисту населення Оваднівської сільської ради

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, операції Об'єднаних сил на сході України та у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України.

постійно

20 000,00

 

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

15.

Відшкодування витрат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян

постійно

Згідно розрахунку обсягів компенсаційних виплат АТ «Українська залізниця»

та акта перевізника

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

16.

 Встановлення біля могил загиблим учасникам АТО/ООС флагштоків та копій держаного прапора України   (металевих) та меморіальних дошок, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

постійно

 

 

80 000,00

на рік

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

17.

Відшкодування витрат на придбання похоронної атрибутики родинам загиблих та померлих військовослужбовців які беруть участь в АТО (ООС) по відбитті військової агресії російської федерації проти України»,

постійно

до 7000,00

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

18.

Надання матеріальної допомоги матерям загиблих та безвісти зниклих військовослужбовців, які брали участь в АТО ( ООС) та у заходах по відбитті військової агресії російської федерації проти України до Дня матері.

постійно

1000,00

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

19.

Надання матеріальної допомоги кожній дитині, яка зареєстрована та фактично проживає на території Оваднівської сільської територіальної громади, для відзначення дня народження до досягнення 16-річного віку, батьки яких брали участь в АТО (ООС), відбитті військової агресії російської федерації проти України» та загинули/померли або пропали безвісти.

постійно

1000,00

Виконком сільської ради

розпорядження

сільського голови

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь