Рішення 82. Про затвердження Порядку розроблення та моніторингу реалізації Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Оваднівської сільської ради
ОВАДНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
15.07.2025 с. Овадне № 82
Про затвердження Порядку
розроблення та моніторингу
реалізації Середньострокового
плану пріоритетних публічних
інвестицій Оваднівської сільської
ради
Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 14.05.2024 № 549 «Про утворення Стратегічної інвестиційної ради» та від 28.02.2025 № 294 «Про затвердження Порядку розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій держави», з метою впровадження ефективного механізму планування та реалізації пріоритетних публічних інвестицій, забезпечення відкритості та прозорості в управлінні бюджетними ресурсами, виконавчий комітет сільської ради
ВИРІШИВ:
1.Затвердити Порядок розроблення та моніторингу реалізації Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Оваднівської сільської ради (далі - Середньостроковий план), згідно додатку.
2. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету сільської ради забезпечити:
- підготовку проєкту Середньострокового плану на період 2026 - 2028 роки;
- проведення консультацій з головними розпорядниками коштів бюджету сільської територіальної громади;
- подання щорічного звіту про виконання плану на розгляд виконавчого комітету сільської ради.
3. Рекомендувати головним розпорядникам бюджету сільської громади при підготовці пропозицій до бюджету враховувати Порядок Середньострокового плану.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Оваднівського сільського голову Сергія Степановича Панасевича.
Голова Сергій ПАНАСЕВИЧ
Юрик Іван 0634173935
Додаток
до рішення виконавчого комітету
від 15.07.2025 № 82
ПОРЯДОК
розроблення та моніторингу реалізації Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Оваднівської сільської ради
1. Цей Порядок визначає механізм розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій (далі - середньостроковий план) Оваднівської сільської ради.
2. У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:
галузь (сектор) для публічного інвестування - сфера діяльності, у яку спрямовуються публічні інвестиції для підготовки та реалізації публічних інвестиційних проектів і програм публічних інвестицій;
наскрізні стратегічні цілі здійснення публічних інвестицій (далі - наскрізні стратегічні цілі) - цілі здійснення публічних інвестицій, що мають міжгалузевий (міжсекторальний) характер, відповідають місцевим пріоритетам розвитку, для досягнення яких об’єднують зусилля органи влади та фізичні і юридичні особи, громадські об’єднання, інші суб’єкти, які можуть вплинути на процес досягнення цілей та/або на яких можуть вплинути їх результати;
середньостроковий план - документ, що визначає засади здійснення публічних інвестицій на середньостроковий період, зокрема пріоритетні галузі (сектори) для публічного інвестування, основні напрями публічного інвестування (у тому числі за діючими публічними інвестиційними проектами та програмами публічних інвестицій) відповідно до цілей місцевої політики в розрізі сфери діяльності, орієнтовний розподіл коштів за рахунок різних джерел фінансування, наскрізні стратегічні цілі.
Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Бюджетному кодексі України, Законах України «Про засади державної регіональної політики» і «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги».
3. Середньостроковий план розробляється на плановий і наступні за плановим два бюджетних періоди щороку під час складання прогнозу бюджету громади.
4. Середньостроковий план розробляється відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності громади, відповідно до цілей і завдань, визначених документами стратегічного планування, у межах доведеного фінансовим відділомсільської ради орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій на середньостроковий період.
5. Відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради для підготовки проєкту Середньострокового плану:
- використовує перелік галузей (сектори) для публічного інвестування згідно з додатком 1 і в разі потреби готує пропозиції про внесення змін до нього;
- формує наскрізні стратегічні цілі на середньостроковий період на основі аналізу стратегічних документів, документів стратегічного планування державної регіональної політики, в разі потреби готує пропозиції про внесення змін до нього із урахуванням рекомендацій, отриманих від галузевих підрозділів.
6. Відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради не пізніше 10 травня року, що передує плановому, надсилає до головних розпорядників коштів відповідальних за галузі (сектори) для публічного інвестування, запит про подання пропозицій до Середньострокового плану та інструкцію про формування таких пропозицій (далі - інструкція), яка повинна містити, зокрема, підходи до визначення основних напрямів публічного інвестування (із обов’язковим урахуванням діючих програм публічних інвестицій та публічних інвестиційних проектів, цільових показників напрямів публічного інвестування, а також із урахуванням конкретності, вимірюваності, досяжності, релевантності таких цільових показників), підходи до визначення орієнтовних фінансових потреб щодо здійснення публічних інвестицій і розрахунків, що обґрунтовують такі потреби, а також особливості подання таких пропозицій.
7. Пропозиція до Середньострокового плану готується головними розпорядниками коштів та структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, на основі відповідних галузевих (секторальних) програм, місцевої стратегії розвитку і переліку галузей (секторів) для публічного інвестування.
8. Пропозиція до середньострокового плану повинна містити інформацію щодо:
- галузі (сектору) для публічного інвестування;
- напрямів публічного інвестування у відповідних галузях (секторах) із обов’язковим визначенням основних напрямів на дату подання пропозиції, що узгоджуються із завданнями місцевої стратегії розвитку, галузевих (секторальних) програм.
- цільових показників напряму публічного інвестування та їх планових значень, які передбачається досягнути. Такі показники визначаються із урахуванням наскрізних стратегічних цілей і повинні бути узгоджені із показниками виконання завдань, визначених місцевою стратегією розвитку;
- орієнтовних фінансових потреб для здійснення публічних інвестицій разом із розрахунками, що обґрунтовують такі потреби.
9. Під час підготовки пропозиції до середньострокового плану головні розпорядники коштів, проводять консультації та отримують в установленому законодавством порядку інформацію, документи і матеріали від розпорядників нижчого рівня, одержувачів коштів, комунальних закладів та установ.
10. Головні розпорядники коштів та структурні підрозділи, відповідальні за галузі (сектори) для публічного інвестування, забезпечують складання пропозицій до Середньострокового плану за формою згідно з додатком 2 і подають їх відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради у електронній та паперовій формі за умови внесення їх до Єдиної інформаційної системи управління публічними інвестиційними проєктами (далі - Єдина інформаційна система).
11. Пропозиції до Середньострокового плану подаються головними розпорядниками коштів та структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, у місячний строк з дня надсилання відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради інструкції.
12. Аналіз пропозицій до Середньострокового плану, поданих головними розпорядниками коштів та структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, узагальнення отриманої інформації та формування проекту Середньострокового плану здійснюється відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради.
13. У разі виявлення за результатами аналізу невідповідності пропозиції до Середньострокового плану вимогам інструкції відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради протягом семи робочих днів з дати реєстрації такої пропозиції повертає її для доопрацювання головними розпорядниками та структурними підрозділами відповідальному за галузь для публічного інвестування, шляхом надсилання повідомлення в електронній формі із відповідними обґрунтуваннями. Наявність орфографічних, синтаксичних або граматичних помилок, які не спотворюють змісту пропозиції, не є підставою для її повернення.
14. Головні розпорядники, структурні підрозділи, відповідальні за галузь для публічного інвестування, протягом п’яти робочих днів з дня отримання від відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради повідомлення в електронній формі, забезпечують доопрацювання пропозиції до Середньострокового плану та повторне її подання відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради відповідно до пункту 10 цього Порядку.
15. У разі необхідності відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради проводить консультації із структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, для узгодження позицій щодо пропозиції до середньострокового плану.
16. Після закінчення строків для подання пропозиції до середньострокового плану відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради протягом 10 робочих днів забезпечує їх розгляд, аналіз на відповідність вимогам пунктів 7-10 цього Порядку та інструкції, а також узагальнення інформації.
17. За результатами розгляду пропозицій до середньострокового плану із урахуванням вимог пункту 7 цього Порядку та основних напрямів публічного інвестування відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради готує проект середньострокового плану.
18. Після доведення фінансовим відділом сільської ради відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради інформації щодо орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій на середньостроковий період, відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради формує пропозиції щодо попереднього розподілу такого обсягу за основними напрямами публічного інвестування в розрізі сфер діяльності та забезпечує подальше включення пропозицій щодо орієнтовного розподілу коштів до проекту середньострокового плану. Під час формування пропозицій щодо попереднього розподілу орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради проводить консультації (наради) за участю представників фінансового відділу та головних розпорядників коштів (у частині узгодження із Стратегією розвитку громади, іншими програмними документами, зокрема на рівні пріоритетів і цілей).
19. Відділ економічного розвитку сільської ради подає на схвалення Інвестиційної ради Оваднівської сільської ради сформований проект Середньострокового плану із пропозиціями щодо визначення основних напрямів публічного інвестування та орієнтовним розподілом коштів за основними напрямами публічного інвестування в розрізі сфер діяльності.
20. Відділ економічного розвитку сільської ради подає фінансовому відділу сільської ради проект Середньострокового плану, схвалений Інвестиційною радою Оваднівської сільської ради, не пізніше 10 липня року, що передує плановому.
21. Фінасовий відділ сільської ради подає проект Середньострокового плану, схвалений Інвестиційною радою Оваднівської сільської ради, на затвердження виконавчому комітету сільської ради одночасно із проектом прогнозу бюджету громади на плановий і наступні за плановим два бюджетних періоди.
22. Середньостроковий план визначає:
- пріоритетні галузі для публічного інвестування;
- основні напрями публічного інвестування, у тому числі за діючими публічними інвестиційними проектами та програмами публічних інвестицій, цільові показники напрямів публічного інвестування в розрізі сфер місцевої політики, регіонів і відповідний орієнтовний розподіл коштів за рахунок всіх джерел;
- галузі (сектори) для публічного інвестування.
23. Результати виконання Середньострокового плану визначаються на підставі проведення моніторингу.
24. Основними завданнями моніторингу реалізації середньострокового плану є:
- отримання об’єктивної інформації про результати виконання середньострокового плану;
- забезпечення ефективного здійснення публічних інвестицій;
- забезпечення відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради адміністративними даними та аналітичною інформацією про виконання Середньострокового плану.
25. Моніторинг реалізації Средньострокового плану проводиться щопівроку шляхом аналізу головними розпорядниками коштів та структурними підпрозділами, відповідальними за галузь для публічного інвестування, здійснення публічних інвестицій за напрямами публічного інвестування (у тому числі діючих програм публічних інвестицій та публічних інвестиційних проектів) і подання відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради моніторингового звіту за формою згідно з додатком 3.
26. За результатами аналізу моніторингових звітів, поданих структурними підпрозділами, відповідальними за галузь для публічного інвестування, відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради складає зведений моніторинговий звіт, до якого в разі необхідності додаються висновки, рекомендації чи зауваження щодо результатів виконання окремих показників Середньострокового плану.
27. Відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради подає зведений моніторинговий звіт на розгляд і схвалення Інвестиційної ради Оваднівської сільської ради. У разі необхідності Інвестиційна рада Оваднівської сільської ради за результатами розгляду зведеного моніторингового звіту подає сільському голові пропозиції щодо розв’язання проблем, виявлених під час проведення моніторингу реалізації Середньострокового плану.
28. Моніторинг реалізації Середньострокового плану проводитися із використанням Єдиної інформаційної системи.
29. Результати моніторингу реалізації Середньострокового плану враховуються під час розроблення Середньострокового плану на наступний період.
Додаток 1
до Порядку
ПЕРЕЛІК
галузей (секторів) для публічного інвестування
|
Галузь (сектор) для публічного інвестування |
Найменування структурного підрозділу, відповідального за галузь (сектор) для публічного інвестування |
|
Громадська безпека |
|
|
Правова діяльність та судочинство |
|
|
Аграрна |
|
|
Довкілля |
|
|
Економічна діяльність |
|
|
Енергетика |
|
|
Житлово-комунальне господарство |
|
|
Спорт та фізичне виховання |
|
|
Житло |
|
|
Муніципальна інфраструктура та послуги |
|
|
Транспорт |
|
|
Соціальна сфера |
|
|
Публічні фінанси |
|
|
Публічні послуги і повʼязана з ними цифровізація |
|
|
Культура та інформація |
|
|
Охорона здоров’я |
|
|
Освіта і наука |
|
Додаток 2
до Порядку
ПРОПОЗИЦІЯ
до середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Оваднівської сільської ради
______________________________________________________________________________________
(найменування структурного підрозділу, відповідального за галузь (сектор) для публічного інвестування)
Галузь (сектор) для публічного інвестування ___________________________________
Найменування програмного документа ________________________________________
Підсектор галузі (сектору) публічного інвестування _____________________________
|
Напрям публічного інвестування |
Пріоритетність напряму* |
Орієнтовні потреби щодо здійснення публічних інвестицій, |
Орган, відповідальний за напрям публічного інвестування |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 1 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 2 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 3 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
Додаткова інформація __________________________________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
_____________________________ _______________ ____________________________________
(найменування посади керівника (підпис) (власне ім’я, прізвище)
структурного підрозділу)
__________
* Ставиться відмітка “о” навпроти напрямів публічного інвестування, які на момент подачі пропозиції визначені структурним підпрозділом, відповідальним за галузь (сектор) для публічного інвестування, як основні.
Додаток 3
до Порядку
МОНІТОРИНГОВИЙ ЗВІТ
_____________________________________________________________________
(найменування структурного підрозділу, відповідального за галузь (сектор) для публічного інвестування)
Період звітування з ___________ до ____________
Галузь (сектор)для публічного інвестування _____________________________________
Найменування програмного документа _________________________________________________
Пріоритетний напрям публічного інвестування ___________________________________
Підсектор галузі (сектору) для публічного інвестування ____________________________
|
Обсяг залучених публічних коштів (тис. гривень) |
Статус за напрямом |
||
|
Планове значення станом на ____ півріччя |
Фактичне значення станом на _____ півріччя |
Причина відхилення |
|
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 1 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
|
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
||
|
Найменування цільового показника 2 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
||
|
Найменування цільового показника 3 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
||
|
Виявлені проблеми та ризики, що впливають на виконання середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій громади (у розрізі напряму) |
|
|
Рекомендації щодо покращення виконання середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій громади (у розрізі напряму) |
|
Висновки
1. Оцінка прогресу виконання напряму публічного інвестування ___________________________________________
2. Оцінка ефективності використання публічних інвестицій _______________________________________________
_____________________________ ___________________ ____________________________________
(найменування посади керівника (підпис) (власне ім’я, прізвище)
структурного підрозділу)
ОВАДНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
15.07.2025 с. Овадне № 82
Про затвердження Порядку
розроблення та моніторингу
реалізації Середньострокового
плану пріоритетних публічних
інвестицій Оваднівської сільської
ради
Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 14.05.2024 № 549 «Про утворення Стратегічної інвестиційної ради» та від 28.02.2025 № 294 «Про затвердження Порядку розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій держави», з метою впровадження ефективного механізму планування та реалізації пріоритетних публічних інвестицій, забезпечення відкритості та прозорості в управлінні бюджетними ресурсами, виконавчий комітет сільської ради
ВИРІШИВ:
1.Затвердити Порядок розроблення та моніторингу реалізації Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Оваднівської сільської ради (далі - Середньостроковий план), згідно додатку.
2. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету сільської ради забезпечити:
- підготовку проєкту Середньострокового плану на період 2026 - 2028 роки;
- проведення консультацій з головними розпорядниками коштів бюджету сільської територіальної громади;
- подання щорічного звіту про виконання плану на розгляд виконавчого комітету сільської ради.
3. Рекомендувати головним розпорядникам бюджету сільської громади при підготовці пропозицій до бюджету враховувати Порядок Середньострокового плану.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Оваднівського сільського голову Сергія Степановича Панасевича.
Голова Сергій ПАНАСЕВИЧ
Юрик Іван 0634173935
Додаток
до рішення виконавчого комітету
від 15.07.2025 № 82
ПОРЯДОК
розроблення та моніторингу реалізації Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Оваднівської сільської ради
1. Цей Порядок визначає механізм розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій (далі - середньостроковий план) Оваднівської сільської ради.
2. У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:
галузь (сектор) для публічного інвестування - сфера діяльності, у яку спрямовуються публічні інвестиції для підготовки та реалізації публічних інвестиційних проектів і програм публічних інвестицій;
наскрізні стратегічні цілі здійснення публічних інвестицій (далі - наскрізні стратегічні цілі) - цілі здійснення публічних інвестицій, що мають міжгалузевий (міжсекторальний) характер, відповідають місцевим пріоритетам розвитку, для досягнення яких об’єднують зусилля органи влади та фізичні і юридичні особи, громадські об’єднання, інші суб’єкти, які можуть вплинути на процес досягнення цілей та/або на яких можуть вплинути їх результати;
середньостроковий план - документ, що визначає засади здійснення публічних інвестицій на середньостроковий період, зокрема пріоритетні галузі (сектори) для публічного інвестування, основні напрями публічного інвестування (у тому числі за діючими публічними інвестиційними проектами та програмами публічних інвестицій) відповідно до цілей місцевої політики в розрізі сфери діяльності, орієнтовний розподіл коштів за рахунок різних джерел фінансування, наскрізні стратегічні цілі.
Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Бюджетному кодексі України, Законах України «Про засади державної регіональної політики» і «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги».
3. Середньостроковий план розробляється на плановий і наступні за плановим два бюджетних періоди щороку під час складання прогнозу бюджету громади.
4. Середньостроковий план розробляється відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності громади, відповідно до цілей і завдань, визначених документами стратегічного планування, у межах доведеного фінансовим відділомсільської ради орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій на середньостроковий період.
5. Відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради для підготовки проєкту Середньострокового плану:
- використовує перелік галузей (сектори) для публічного інвестування згідно з додатком 1 і в разі потреби готує пропозиції про внесення змін до нього;
- формує наскрізні стратегічні цілі на середньостроковий період на основі аналізу стратегічних документів, документів стратегічного планування державної регіональної політики, в разі потреби готує пропозиції про внесення змін до нього із урахуванням рекомендацій, отриманих від галузевих підрозділів.
6. Відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради не пізніше 10 травня року, що передує плановому, надсилає до головних розпорядників коштів відповідальних за галузі (сектори) для публічного інвестування, запит про подання пропозицій до Середньострокового плану та інструкцію про формування таких пропозицій (далі - інструкція), яка повинна містити, зокрема, підходи до визначення основних напрямів публічного інвестування (із обов’язковим урахуванням діючих програм публічних інвестицій та публічних інвестиційних проектів, цільових показників напрямів публічного інвестування, а також із урахуванням конкретності, вимірюваності, досяжності, релевантності таких цільових показників), підходи до визначення орієнтовних фінансових потреб щодо здійснення публічних інвестицій і розрахунків, що обґрунтовують такі потреби, а також особливості подання таких пропозицій.
7. Пропозиція до Середньострокового плану готується головними розпорядниками коштів та структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, на основі відповідних галузевих (секторальних) програм, місцевої стратегії розвитку і переліку галузей (секторів) для публічного інвестування.
8. Пропозиція до середньострокового плану повинна містити інформацію щодо:
- галузі (сектору) для публічного інвестування;
- напрямів публічного інвестування у відповідних галузях (секторах) із обов’язковим визначенням основних напрямів на дату подання пропозиції, що узгоджуються із завданнями місцевої стратегії розвитку, галузевих (секторальних) програм.
- цільових показників напряму публічного інвестування та їх планових значень, які передбачається досягнути. Такі показники визначаються із урахуванням наскрізних стратегічних цілей і повинні бути узгоджені із показниками виконання завдань, визначених місцевою стратегією розвитку;
- орієнтовних фінансових потреб для здійснення публічних інвестицій разом із розрахунками, що обґрунтовують такі потреби.
9. Під час підготовки пропозиції до середньострокового плану головні розпорядники коштів, проводять консультації та отримують в установленому законодавством порядку інформацію, документи і матеріали від розпорядників нижчого рівня, одержувачів коштів, комунальних закладів та установ.
10. Головні розпорядники коштів та структурні підрозділи, відповідальні за галузі (сектори) для публічного інвестування, забезпечують складання пропозицій до Середньострокового плану за формою згідно з додатком 2 і подають їх відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради у електронній та паперовій формі за умови внесення їх до Єдиної інформаційної системи управління публічними інвестиційними проєктами (далі - Єдина інформаційна система).
11. Пропозиції до Середньострокового плану подаються головними розпорядниками коштів та структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, у місячний строк з дня надсилання відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради інструкції.
12. Аналіз пропозицій до Середньострокового плану, поданих головними розпорядниками коштів та структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, узагальнення отриманої інформації та формування проекту Середньострокового плану здійснюється відділом економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради.
13. У разі виявлення за результатами аналізу невідповідності пропозиції до Середньострокового плану вимогам інструкції відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради протягом семи робочих днів з дати реєстрації такої пропозиції повертає її для доопрацювання головними розпорядниками та структурними підрозділами відповідальному за галузь для публічного інвестування, шляхом надсилання повідомлення в електронній формі із відповідними обґрунтуваннями. Наявність орфографічних, синтаксичних або граматичних помилок, які не спотворюють змісту пропозиції, не є підставою для її повернення.
14. Головні розпорядники, структурні підрозділи, відповідальні за галузь для публічного інвестування, протягом п’яти робочих днів з дня отримання від відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради повідомлення в електронній формі, забезпечують доопрацювання пропозиції до Середньострокового плану та повторне її подання відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради відповідно до пункту 10 цього Порядку.
15. У разі необхідності відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради проводить консультації із структурними підрозділами, відповідальними за галузі (сектори) для публічного інвестування, для узгодження позицій щодо пропозиції до середньострокового плану.
16. Після закінчення строків для подання пропозиції до середньострокового плану відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради протягом 10 робочих днів забезпечує їх розгляд, аналіз на відповідність вимогам пунктів 7-10 цього Порядку та інструкції, а також узагальнення інформації.
17. За результатами розгляду пропозицій до середньострокового плану із урахуванням вимог пункту 7 цього Порядку та основних напрямів публічного інвестування відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради готує проект середньострокового плану.
18. Після доведення фінансовим відділом сільської ради відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради інформації щодо орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій на середньостроковий період, відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради формує пропозиції щодо попереднього розподілу такого обсягу за основними напрямами публічного інвестування в розрізі сфер діяльності та забезпечує подальше включення пропозицій щодо орієнтовного розподілу коштів до проекту середньострокового плану. Під час формування пропозицій щодо попереднього розподілу орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради проводить консультації (наради) за участю представників фінансового відділу та головних розпорядників коштів (у частині узгодження із Стратегією розвитку громади, іншими програмними документами, зокрема на рівні пріоритетів і цілей).
19. Відділ економічного розвитку сільської ради подає на схвалення Інвестиційної ради Оваднівської сільської ради сформований проект Середньострокового плану із пропозиціями щодо визначення основних напрямів публічного інвестування та орієнтовним розподілом коштів за основними напрямами публічного інвестування в розрізі сфер діяльності.
20. Відділ економічного розвитку сільської ради подає фінансовому відділу сільської ради проект Середньострокового плану, схвалений Інвестиційною радою Оваднівської сільської ради, не пізніше 10 липня року, що передує плановому.
21. Фінасовий відділ сільської ради подає проект Середньострокового плану, схвалений Інвестиційною радою Оваднівської сільської ради, на затвердження виконавчому комітету сільської ради одночасно із проектом прогнозу бюджету громади на плановий і наступні за плановим два бюджетних періоди.
22. Середньостроковий план визначає:
- пріоритетні галузі для публічного інвестування;
- основні напрями публічного інвестування, у тому числі за діючими публічними інвестиційними проектами та програмами публічних інвестицій, цільові показники напрямів публічного інвестування в розрізі сфер місцевої політики, регіонів і відповідний орієнтовний розподіл коштів за рахунок всіх джерел;
- галузі (сектори) для публічного інвестування.
23. Результати виконання Середньострокового плану визначаються на підставі проведення моніторингу.
24. Основними завданнями моніторингу реалізації середньострокового плану є:
- отримання об’єктивної інформації про результати виконання середньострокового плану;
- забезпечення ефективного здійснення публічних інвестицій;
- забезпечення відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради адміністративними даними та аналітичною інформацією про виконання Середньострокового плану.
25. Моніторинг реалізації Средньострокового плану проводиться щопівроку шляхом аналізу головними розпорядниками коштів та структурними підпрозділами, відповідальними за галузь для публічного інвестування, здійснення публічних інвестицій за напрямами публічного інвестування (у тому числі діючих програм публічних інвестицій та публічних інвестиційних проектів) і подання відділу економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради моніторингового звіту за формою згідно з додатком 3.
26. За результатами аналізу моніторингових звітів, поданих структурними підпрозділами, відповідальними за галузь для публічного інвестування, відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради складає зведений моніторинговий звіт, до якого в разі необхідності додаються висновки, рекомендації чи зауваження щодо результатів виконання окремих показників Середньострокового плану.
27. Відділ економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради подає зведений моніторинговий звіт на розгляд і схвалення Інвестиційної ради Оваднівської сільської ради. У разі необхідності Інвестиційна рада Оваднівської сільської ради за результатами розгляду зведеного моніторингового звіту подає сільському голові пропозиції щодо розв’язання проблем, виявлених під час проведення моніторингу реалізації Середньострокового плану.
28. Моніторинг реалізації Середньострокового плану проводитися із використанням Єдиної інформаційної системи.
29. Результати моніторингу реалізації Середньострокового плану враховуються під час розроблення Середньострокового плану на наступний період.
Додаток 1
до Порядку
ПЕРЕЛІК
галузей (секторів) для публічного інвестування
|
Галузь (сектор) для публічного інвестування |
Найменування структурного підрозділу, відповідального за галузь (сектор) для публічного інвестування |
|
Громадська безпека |
|
|
Правова діяльність та судочинство |
|
|
Аграрна |
|
|
Довкілля |
|
|
Економічна діяльність |
|
|
Енергетика |
|
|
Житлово-комунальне господарство |
|
|
Спорт та фізичне виховання |
|
|
Житло |
|
|
Муніципальна інфраструктура та послуги |
|
|
Транспорт |
|
|
Соціальна сфера |
|
|
Публічні фінанси |
|
|
Публічні послуги і повʼязана з ними цифровізація |
|
|
Культура та інформація |
|
|
Охорона здоров’я |
|
|
Освіта і наука |
|
Додаток 2
до Порядку
ПРОПОЗИЦІЯ
до середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Оваднівської сільської ради
______________________________________________________________________________________
(найменування структурного підрозділу, відповідального за галузь (сектор) для публічного інвестування)
Галузь (сектор) для публічного інвестування ___________________________________
Найменування програмного документа ________________________________________
Підсектор галузі (сектору) публічного інвестування _____________________________
|
Напрям публічного інвестування |
Пріоритетність напряму* |
Орієнтовні потреби щодо здійснення публічних інвестицій, |
Орган, відповідальний за напрям публічного інвестування |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 1 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 2 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 3 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
Додаткова інформація __________________________________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
_____________________________ _______________ ____________________________________
(найменування посади керівника (підпис) (власне ім’я, прізвище)
структурного підрозділу)
__________
* Ставиться відмітка “о” навпроти напрямів публічного інвестування, які на момент подачі пропозиції визначені структурним підпрозділом, відповідальним за галузь (сектор) для публічного інвестування, як основні.
Додаток 3
до Порядку
МОНІТОРИНГОВИЙ ЗВІТ
_____________________________________________________________________
(найменування структурного підрозділу, відповідального за галузь (сектор) для публічного інвестування)
Період звітування з ___________ до ____________
Галузь (сектор)для публічного інвестування _____________________________________
Найменування програмного документа _________________________________________________
Пріоритетний напрям публічного інвестування ___________________________________
Підсектор галузі (сектору) для публічного інвестування ____________________________
|
Обсяг залучених публічних коштів (тис. гривень) |
Статус за напрямом |
||
|
Планове значення станом на ____ півріччя |
Фактичне значення станом на _____ півріччя |
Причина відхилення |
|
|
|
|
|
|
|
Найменування цільового показника 1 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
|
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
||
|
Найменування цільового показника 2 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
||
|
Найменування цільового показника 3 |
||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
||
|
Виявлені проблеми та ризики, що впливають на виконання середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій громади (у розрізі напряму) |
|
|
Рекомендації щодо покращення виконання середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій громади (у розрізі напряму) |
|
Висновки
1. Оцінка прогресу виконання напряму публічного інвестування ___________________________________________
2. Оцінка ефективності використання публічних інвестицій _______________________________________________
_____________________________ ___________________ ____________________________________
(найменування посади керівника (підпис) (власне ім’я, прізвище)
структурного підрозділу)