Позачергова сесія

Дата: 11.09.2018 09:27

Позачергова сесія 33-11 Оваднівської сільської ради відбудеться 14 вересня 2018 року о 10 год в приміщенні сільської ради.

Порядок денний  33 – 11 сесії сільської ради   сьомого скликання.

1. Про затвердження порядку денного тридцять третьої – одинадцятої сесії Оваднівської  сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017 №24-2/4 «Про сільський бюджет на 2018рік» та внесеними змінами від 29.01.2018року №26-4/3, від 06.03.2018року №27-5/7, 15.06.2018 №29-7/3, 11.07.2018року №31-9/4 та від 10.08.2018року №32/10.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих  у міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

4. Про затвердження проектно кошторисної документації «Реконструкція адміністративного приміщення по вулиці Перемоги ,20 в селі Овадне, Володимир – Волинського району Волинської області з добудовою санвузлата побутового приміщення» та «Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ І- ІІ ст.по вулиці Першотравнева,18 в селі Сусваль Володимир – Волинського району Волинської області».

Доповідач:головний спеціаліст ДАБК Рой Андрій Михайлович

5.Про набуття повноважень у сфері Державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань виконавчим комітетом Оваднівської сільської ради.

Доповідач: спеціаліст відділу бух обліку та звітності Добринський Тарас Миклдайович

6. Про вилучення земельної ділянки в урочищі «За Сіраківкою» в жительки села Овадне Хомяк Надії Миколаївни.

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович

7. Про вилучення земельної ділянки на території Гайківської сільської ради Турійського району Волинської області в жительки міста Нововолинська Роговської Любомири Степанівни.

8. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки на території села Гайки Турійського району Волинської області жителю села Гайки  Олійнику Миколі Миколайовичу.

9.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  площею 0,25 га для ОЖБ Сідловському Василю Петровичу  жителю села Замости.

10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  площею 0,1896 га для ОСГ Сідловському Василю Петровичу  жителю села Замости.

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Філозофу  Сергію Миколайовичу жителю міста Володимира-Волинського.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Семенюку Андрію Степановичу жителю села Красностав.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Смичук Інні Миколаївні жительці села Ліски.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Глуздань Віті Миколаївні жительці міста Володимир – Волинський.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойчун Тетяні Василівні жительці села Гайки.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі жительці села Овадне Майфет Ніні Степанівни.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,25 га на ОЖБ жительці міста Володимира-Волинського Пирожик Марії Константинівні.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,25 га для ОСГ жительці міста Володимира-Волинського Пирожик Марії Константинівні.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі жителям  села Гайки Цюприк Тетяні Петрівни та Скубій Надії Петрівни.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі жительці села Верба Пащук Марії Михайлівні.

21. Про погодження надання у власність земельної ділянки Припотнюку Володимиру Юрійовичу, Калиновському Віталію Степановичу та Матвійчуку  Роману Володимировичу учасникам АТО.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі жительці села Гайки Поліщук Ольги Іванівни.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович