Чергова сесія

Дата: 14.09.2018 09:47

Чергова сесія 34-12 Оваднівської сільської ради відбудеться 09 жовтня 2018 року о 10 год в приміщенні сільської ради.

Порядок  денний  сесії:

1. Про затвердження порядку денного тридцять четвертої – дванадцятої сесії Оваднівської  сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2.Про хід виконання сільського бюджету  за дев'ять  місяців 2018року.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017 №24-2/4 «Про сільський бюджет на 2018рік» та внесеними змінами від 29.01.2018року №26-4/3 ,  від 06.03.2018року №27-5/7, від15.06.2018 №29-7/3, від 11.07.2018року №31-9/4, від 10.08.2018року №32-10/3 та від 14.09.2018 №33-11/2

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

5. Про безоплатну передачу основних засобів  Оваднівської  сільської ради на баланс в/ч А- 2099.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

6. Про затвердження положення про мобільну бригаду соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович .

7. Про затвердження Статуту Оваднівської сільської ради.

Доповідач: юрист Швець Віталій Михайлович .

8. Про затвердження логотипу Оваднівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області.

Доповідач: начальник відділу, адміністратор ЦНАП – Добринський Тарас Миколайович

9. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0, 1106га жительці села Овадне  Володимир -  Волинського району Волинської області Попович Олександрі Володимирівні.

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович.

10. Про  затвердження   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0, 25га  жительці села Гайки Турійського району Волинської області Бойчун Тетяні Василівні.

11. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  її у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,2182га та  площею 0, 25га  жителю села Гайки Турійського району Волинської області Цюприк Миколі Олександровичу.

12. Про затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та передачу  її у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0, 6031га та  площею 0, 4004га  жителю села Гайки Турійського району Волинської області Цюприк Миколі Олександровичу.

13. Про  затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та передачу  її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0,25га та для ведення особистого селянського господарства площею 0, 1373га  жительці села Ягідне  Турійського району Волинської області Пекар Ользі Онуфріївні.

14. Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки та передачу  її у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0, 50га  жителю  села Гайки  Турійського району Волинської області  Кондаревичу Володимиру Борисовичу.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд   площею 0,25га  жителю міста Володимир - Волинський Волинської області  Пасальському Василю Васильовичу.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства площею 0,48га  жителю села Гайки Турійського  району Волинської області  Ткачуку Віталію Олександровичу.

17. Про надання дозволуна розроблення детального плану тери торії в селі Овадне  по вулиці Покровська жителю села Овадне Лошенюку Вадиму Олександровичу.

18. Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки та передачу  її в оренду для обслуговування млина площею 0, 10га  жительці міста Володимир – Волинського    Волинської області  Підв'язній Віталіні Василівні.

19. Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0, 25га  в селі Білин жительці міста Володимир -  Волинського  Волинської області Каленкович Софії Данилівні.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО  на території Оваднівської сільської ради ( згідно додатку)

21. Про створення громадських пасовищ на території Оваднівської сільської ради.

22. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди шляхом аукціону.

23. Про надання дозволу на поділ земельних ділянок.

24. Про надання дозволу на укладання додаткової угоди до договору оренди землі 05.02.2008року укладеного між Володимир – Волинською РДА та СГВК «Овадне»

25. Про розгляд заяви жителя села Жовтневе Хоміка Анатолія Григоровича.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

26. Різне Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович